Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Przylepiec z włókniny 2,5cm x 5cm. Znane i cenione od lat plastry na włókninie Plastopore, polskiego producenta - firmy TZMO.

Przylepce inaczej nazywane plastrami przeznaczone są do użytku profesjonalnego w gabinetach, medycznych, szpitalach oraz użytku domowego. Plastry służą przede wszystkim do zabezpieczania urazów mechanicznych skóry, mocowania opatrunków, instrumentów pomiarowych, sond, cewników, i innych urządzeń w środowisku medycznym oraz domowym. W warunkach domowych do wykorzystania między innymi: przy mocowaniu opatrunków  niewielkich ran, otarć czy odcisków. Przylepce zostały wykonane z lekkiej włókniny, idealnie przylegającej do skóry. Materiał wykorzystany do produkcji plastrów, jest delikatny i pozwala skórze na swobodne oddychanie, nie powodując podrażnień, ponadto jest w pełni bezpieczny dla alergików. Dodatkowo dzięki zastosowaniu specjalnego kleju, plastry trzymają się  bardzo mocno na skórze, a przy zdejmowaniu nie powodują otarć i pieczenia. Nawinięte na plastikową szpulkę, rozmiar: (2,5 cm x 5m), idealny przy wykorzystaniu mniejszej jaki większej powierzchni ciała (możliwość przycięcia do pożądanego rozmiaru). Plastry Plastopore to proste w użyciu i solidne przylepce, dostępne w kolorze białym w atrakcyjnej cenie. 

Jeżeli potrzebują Państwo sprawdzonych i jakościowych plastrów zapraszamy do zakupu produktu marki TZMO. W naszym sklepie posiadamy również, te same produkty w wielu innych rozmiarach.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- tak zwane plastry papierowe
- nie powodują uczuleń
- łatwe w odklejaniu
- "nie duszą" skóry
- łatwe w użyciu
- nie powodują podrażnień 

Napisz opinię
2017-06-26 12:53:29 - 

Samoprzylepne, proste w użyciu. Przydają się na codzień