Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości plastry na pęcherze

Niedrogie plastry o hydrokoloidowej strukturze to bardzo dobre plastry z przeznaczeniem na odciski, skaleczenia, podrażnienia. Plastry polecane dla kobiet, które noszą obuwie sprzyjające powstawaniu odcisków szczególnie buty na wysokim obcasie. Plastry można również stosować w przypadku zakupu nowego obuwia, które może powodować otarcia czy odciski, dzięki temu zapobiegniemy tworzeniu się ran. Plastry odpowiednie będą również dla osób ćwiczących taniec, balet itp. profesje narażające stopy na różnego rodzaju bolesność.

Plastry na odciski, dzięki zastosowaniu warstwy hydrokoloidowej tworzą na skórze wodne środowisko zapewniające szybszy proces leczniczy, minimalizowanie bólu oraz zabezpieczenie przed wnikaniem drobnoustrojów i zanieczyszczeń. Plastry doskonale trzymają się na skórze nawet do kilku dni, dodatkowo zaokrąglone rogi przeciwdziałają odklejaniu się. Stosowanie tego rodzaju plastrów zmniejsza również bliznowacenie. Plastry bardzo łatwe w zastosowaniu, wystarczy na osuszoną i wcześniej umytą ranę zaaplikować plasterek. Plastry na odciski w tej ofercie w rozmiarze L - rozmiary plastrów: 42 x 68 mm.

W opakowaniu znajduje się 5 sztuk plastrów hydrokoloidowych. Plastry na pęcherze posiadają przezroczystą strukturę, więc odpowiednie będą nawet w przypadku obuwia odkrytego. Plastry głównie przeznaczone na stopy jednak mogą być również stosowane na dłonie w przypadku ran, skaleczeń itp. Posiadamy również inne rozmiary plastrów dla osób o mniejszej stopie polecamy rozmiar "S". W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również inne materiały opatrunkowe w postaci plastrów, zapraszamy do obejrzenia naszej oferty. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- plastry hydrokoloidowe 
- przeznaczone na odciski, pęcherze tworzące się na stopach
- mogą również posłużyć na inne rany
- rozmiar plastrów: "L" 42 x 68 mm 
- posiadają przezroczystą strukturę
- przyspieszają proces gojenia się pęcherzy i zmniejszają dolegliwości bólowe
- dzięki warstwie koloidowej tworzą specjalne wodne środowisko w miejscu aplikacji
- stanowią barierę ochronną przed zanieczyszczeniami i bakteriami
- plastry wodoodporne, wchłaniające wydzieliny
- w opakowaniu znajduje się 5 sztuk plastrów

punktor  INSTRUKCJA UŻYCIA:

Plastry powinno aplikować się na wcześniej umytą i wysuszoną skórę. Gwarantuje to maksymalny komfort użytkowania produktu, jego skuteczność oraz zabezpiecza przed ewentualnym przemieszczaniem się plastra. Usuwanie plastrów hydrokoloidowych powinno być wykonywane w sposób ostrożny i delikatny, należy unikać dynamicznego odrywania plastra w kierunku bezpośrednio pionowym od rany.

Napisz opinię
2017-06-26 13:03:29 - 

Plastry dobrze zabezpieczają pęcherz, trzymają się skóry i nie odklejają się. Jedne z lepszych jakie kupiłam do tej pory