Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobre plastry na pęcherze i odciski

Zapewne każdy z nas nie raz spotkał się z bolesnymi odciskami i pęcherzami na stopach, które najczęściej powstają przy noszeniu nieodpowiedniego obuwia, które może być za ciasne, posiadać zbyt wysoki niewygodny obcas. Również często odciski otarcia powstają w nowo zakupionych butach, niektóre z nich są tak bolesne, że uniemożliwiają prawidłowe chodzenie. Jak zatem radzić sobie z tego rodzaju bolesnymi dolegliwościami? Warto wypróbować sprawdzone i skuteczne plastry hydrokoloidowe, które działają natychmiastowo.

Plastry na odciski bardzo szybko uśmierzą ból, pieczenie i zapewniają szybsze gojenie. Dzięki zastosowaniu hydrokoloidowej struktury plastry w znacznym stopniu przyspieszają proces leczniczy, tworzą wodne środowisko, które pochłania wydzielinę, zabezpiecza ranę przed wnikaniem bakterii i drobnoustrojów. Plastry można stosować prewencyjnie aby zapobiec otarciom, odciskom zwłaszcza przy nowym obuwiu. Ich struktura pozwala na wygodne dopasowanie się do skóry. Plastry posiadają właściwości odporne na wilgoć, dzięki temu utrzymują się na skórze nawet do kilku dni.

Plastry na pęcherze polecane głównie na zastosowanie na odciski i pęcherze nas stopach, niekiedy mogą posłużyć na inne rany i otarcia np. na dłoniach, łokciach itp. W opakowaniu znajduje się 5 sztuk plastrów w rozmiarze M – 29 mm x 59 mm. W naszej ofercie również do zakupienia plastry w rozmiarach S i L. W naszym medycznym sklepie posiadamy także inny asortyment opatrunkowy w postaci zwykłych plastrów tkaninowych, żelowych, itp. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty i skorzystania z zakupów.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- plastry hydrokoloidowe
- polecane na odciski i pęcherze na stopach
- mogą być również stosowane na inne części ciała
- warstwa hydrokoloidowa tworzy środowisko wodne przyspieszające proces leczniczy, minimalizujące bolesność
- stanowią doskonałą barierę przed zanieczyszczeniami i bakteriami
- odporne na wilgoć,długo utrzymują się na skórze
- opakowanie zawiera 5 sztuk plastrów 
- wymiary rozmiaru "S": 29 x 59 mm 
- przyspieszają proces gojenia się pęcherzy
- dostępne również w innych rozmiarach

punktor  INSTRUKCJA UŻYCIA:

Plastry powinno aplikować się na skóre wcześniej oczyszczoną oraz wysuszoną. Gwarantuje to odpowiedni sposób działania, maksymalny komfort użytkowania produktu oraz zabezpiecza przed ewentualnym przemieszczaniem się. Usuwanie plastrów hydrokoloidowych powinno być wykonywane w sposób ostrożny i delikatny, należy unikać dynamicznego odrywania plastra w kierunku bezpośrednio pionowym od rany.

Napisz opinię
2017-06-26 13:02:44 - 

Pęcherze na stopach podczas noszenia plasterków bolą dużo mniej, chodzenie jest łatwiejsze i tym samym humor lepszy :)