Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobre plastry na odciski

Plastry na pęcherz - plastry hydrokoloidowe Comfort Plus polskiego producenta - Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych TZMO. Plastry hydrokoloidowe w znaczny sposób przyspieszają proces leczniczy i zmniejszają dyskomfort związany z pieczeniem i bólem. Dodatkowo zastosowanie tego rodzaju plastrów chroni przed dalszymi otarciami i uciskami. Dlaczego plastry hydrokoloidowe są tak skuteczne? Między innymi dlatego, że posiadają warstwę hydrokoloidową, która tworzy na ranie wilgotne środowisko bardzo dobrze wchłaniające wydzieliny.

Dzięki temu następuje szybszy proces leczniczy. Plastry hydrokoloidowe stanowią również doskonałą barierę przed wnikaniem zanieczyszczeń i drobnoustrojów. Plastry posiadają właściwości odporne na wilgoć, które zapewniają im trwałość pozwalając utrzymać się na skórze nawet do 7 dni, zaokrąglone boki zapobiegają szybkiemu odklejaniu się. Dodatkowym atutem jest ograniczenie blizn powstałych po ranach. Plastry przeznaczone głównie na rany i odciski tworzące się na stopach. Przezroczysta struktura zapewnia im większą dyskrecję, dzięki temu mogą być stosowane do otwartego obuwia. Niekiedy można je używać również na rany i otarcia np. na łokciach, dłoniach itp.

Plastry na odciski w wygodnym plastikowym opakowaniu, które można zabrać wszędzie. Plastry polecane głównie dla kobiet, które na co dzień noszą niewygodne obuwie na obcasie przyczyniające się do powstawania otarć, odcisków. Polecane są również jako środek prewencyjny przed stosowaniem nowo zakupionego obuwia. Plastry hydrokoloidowe są dużo bardziej skuteczne w działaniu niż zwykłe powszechnie stosowane plastry tkaninowe. Odpowiednie dla każdego bez względu na wiek. W tej ofercie plastry w małym rozmiarze S, rozmiar plastrów 17 mmm x 48 mm, w opakowaniu znajduje się 5 sztuk-plastry jałowe, posiadamy również rozmiar M i L.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- plastry hydrokoloidowe na odciski 
- opakowanie zawiera 5 sztuk wysokiej jakości plastrów
- wymiary rozmiaru "S": 17 x 48 mm 
- przyspieszają proces gojenia się pechęrzy
- tworzą specjalne wodne środowisko w miejscu aplikacji
- stanowią barierę ochronną przed otarciami oraz uciskiem
- hydrokoloid zmniejsza bolesność chorobowo zmienionych tkanek
- wodoodporne, wchłaniające wydzieliny
- dostępne również w innych rozmiarach

punktor  INSTRUKCJA UŻYCIA:

Plastry należy umieszczać na skórę umytą oraz wysuszoną. Gwarantuje to maksymalny komfort użytkowania produktu oraz zabezpiecza przed ewentualnym przemieszczaniem się - odklejaniem. Usuwanie plastrów hydrokoloidowych powinno być wykonywane w sposób ostrożny i delikatny, należy unikać dynamicznego odrywania plastra w kierunku bezpośrednio pionowym od rany.

Napisz opinię
2017-06-26 13:01:48 - 

Odkąd zaczęłam stosować te plastry mam dużo mniejsze problemy z pęcherzami. Szybciej się goją i tak nie bolą