Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedrogie kaniule medyczne

Kaniule inaczej nazywane równie jako venflony to jeden z popularniejszych produktów medycznych wykorzystywanych powszechnie na oddziałach medycznych. Venflony przede wszystkim używa się do podaży leków, substancji odżywczych popularnych kroplówek, niekiedy również do przetaczania płynów iniekcyjnych i transfuzji. Kaniule można stosować krótkotrwale lub długotrwale tymczasowo dożylnie do podaży leków. Zastosowanie kaniul ogranicza ilość wkłuć i co ważne nie powoduje bolesności. Venflony można podłączyć do strzykawki lub kroplówki, posiadają uniwersalne złącze. 

Venflony wyposażone zostały w specjalistycznie wyprofilowane ostrze, które ułatwia bezbolesne wkłucie. Kaniule dożylne posiadają wygodny samozamykający się port. Venflony posiadają przezroczystą komorę, która pozwala na obserwację zawartości. Kaniule to jednorazowy rodzaj asortymentu, który podobnie jak igły po zużyciu podlega odpowiedniej utylizacji w przeznaczonych do tego rodzaju pojemników. W naszej ofercie również posiadamy pojemniki na odpady skażone. Kaniule należą do sterylnego asortymentu medycznego wytworzone zgodnie z normami UE. Kaniule zostały kodyfikowane kolorystycznie tak aby ułatwić dobór odpowiedniego rozmiaru.

W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroką bazę rozmiarów venflonów - kaniul między innymi: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G. Aby dobrać odpowiedni rozmiar należy na głównej stronie wybrać interesujący nas rozmiar w "zakładce rozmiar". Każde opakowanie zawiera, aż 100 sztuk asortymentu w postaci wenflonów. Produkty pakowane pojedynczo w opakowanie jednostkowe typu blister pack. W naszej ofercie medycznego sklepu znajdą Państwo również inne kaniule medyczne typu motylek oraz igły, strzykawki itp. asortyment medyczny. Produkty przeznaczone do profesjonalnego zastosowania. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- kaniule - wenflony 
- pozwalają na podaż leków i substancji odżywczych
- ograniczają ilość wkłuć
- przeznaczone do profesjonalnego zastosowania
- kodyfikowane kolorystycznie
- do zastosowania dożylnego
- pakowane po 100 szt. 
- dostępne w różnych rozmiarach
- pakowane pojedynczo
- wyposażone w port i zatyczkę 
- posiadają zawsze długi termin przydatności 
- jednorazowe