Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Sprawdzone i cenione, popularne kaniule (wenflony)

Kaniule określane także jako wenflony to produkty medyczne przypominające igłę, która dodatkowo posiada port iniekcyjny. Kaniule są przeznaczone na iniekcje dożylną w podawaniu niezbędnych lekarstw i preparatów dla pacjentów. Głównie stosowane w szpitalach i specjalistycznych gabinetach medycznych. Dzięki zastosowaniu kaniuli, (wenflonu), chory może otrzymywać lek bez konieczności kolejnych wkłuć, to bardzo komfortowe rozwiąznienie dla pacjentów.

Kaniule w tej ofercie posiadają wygodny samozamykający się zawór. Koniec igły został tak zaprojektowany, aby ostrze nie sprawiało dyskomfortu i umożliwiało lżejsze wkłucie. Wenflon posiada przezroczystą komorę kontrolną, która po nakłuciu zostaje wypełniona krwią i sygnalizuje poprawne osadzenie się w żyle. Igła została wykonana ze stali nierdzewnej, co zapewnia jej większą trwałość i bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Kaniula  wyposażona w łącznik Luer Lock, kompatybilny ze wszystkimi standardowymi strzykawkami medycznymi na rynku. Kaniule są sterylizowane, w panelu przy zakupie można wybrać odpowiedni rozmiar produktu. Wenflon, to produkt bezpieczny spełniający wymagające normy medyczne. Produkty pakowane pojedynczo, sterylne gotowe do natychmiastowego wykorzystania. Wenflony, kaniule w naszej  ofercie w  bardzo dobrej cenie.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- kaniule, wenflony przeznaczone do iniekcji dożylnej
- posiadają specjalistyczny port samozamykający się 
- przezroczysta struktura pozwala na obserwację napełniania się krwi po nakłuciu
- produkty posiadają długi termin przydatności
- łączniki typu Luer Lock kompatbilne ze standardowymi strzykawkami na rynku
- ostre ostrze pozwala na lepszą iniekcję, mniej bolesną
- kaniule dostępne w różnych rozmiarach
- produkty wykonane zgodnie z wymaganiami UE dla wyrobów medycznych
- sterylne pakowane pojedynczo
- w atrakcyjnej ofercie
- możliwość wyboru rozmiaru