Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tani przewód tlenowy - wąsy tlenowe 5 m

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór asortymentu medycznego wykorzystywanego w różnego rodzaju czynnościach medycznych. W tej ofercie chcielibyśmy zaprezentować dobrej jakości niedrogi długi przewód tlenowy mierzący 5 m. To jeden z dłuższych drenów jakie posiadamy w naszym sklepie. Dreny tlenowe przeznaczone zostały do wszechstronnego użytku można stosować je w tlenoterapii biernej do podaży tlenu. Przewody tlenowe wykorzystywane są również wraz z koncentratorami tlenu. I najczęściej użytkowane z inhalatorami stacjonarnymi w domu czy innych placówkach medycznych. 

Prezentowany dren to produkt bardzo dobrej jakości, który dzięki standardowym końcówkom pozwala na dopasowanie do większości urządzeń dostępnych na naszym rynku. Dreny tlenowe będą kompatybilne wraz z inhalatorami, koncentratorami tlenu, dozownikami tlenowymi, maseczkami i innym sprzętem wymagającym podłączenia przewodu tlenowego o standardowym połączeniu końcówek. Przewód powietrzny powstał z bezpiecznego dla pacjenta tworzywa, wolnego od niebezpiecznych substancji i związków. 

Wysoce elastyczne tworzywo nie powoduje zgnieceń i załamań drenu podczas użytkowania, dzięki temu zapewnia bardzo dobrą drożność i płynny przepływ. W tej ofercie dren o długości 5 m, w naszym sklepie posiadamy również innej długości przewody tlenowe m.in.: 2,1 m, 4,46 m, 7,62 m oraz urządzenia, z którymi działają dreny jak np. inhalatory, koncentratory tlenu, dozowniki tlenowe i inne. Jest to bezpieczny produkt medyczny sterylny. Dren tlenowy pakowany jednostkowo opakowanie foliowe z długim terminem przydatności do zastosowania. Wąsy tlenowe dedykowane dla jednostek medycznych, szpitali, zakładów opiekuńczych jak  również warunków domowych. 

punktor  W KILKU SŁOWACH...

- wąsy tlenowe
- dren bardzo długi mierzący 5 m
- kompatybilny z większością urządzeń dostępnych na rynku
- konstrukcja odporna na zginanie, złamanie
- zapewnia bardzo dobrą drożność
- bezpieczny dla pacjenta
- wytrzymała struktura
- produkt medyczny sterylny
- pakowany jednostkowo