Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedroga miska dmuchana do mycia głowy

Opieka nad osobą chorą lub niepełnosprawną jest bardzo wymagająca. W takim przypadku zawsze należy zapewnić choremu wygodę aby mógł poczuć się komfortowo również sobie ułatwić codzienne wykonywanie czynności. Niewątpliwie z jedną z trudniejszych czynności jest mycie pacjenta leżącego, zwłaszcza dla osób, które robią to po raz pierwszy. Wynika to przede wszystkim z dyskomfortu obu stron jak i również wysiłku jaki musi włożyć opiekun unosząc chorego. Dlatego powstało bardzo dużo produktów ułatwiających codzienne sprawowanie opieki nad chorym pacjentem. Najbardziej popularne z nich to sanitarne kaczki i baseny, które ułatwiają załatwianie potrzeb fizjologicznych jak i również inne wyroby medyczne jak np. bidety czy prezentowane w tej ofercie wanienki.

Wanienka dmuchana do mycia inaczej miska dmuchana to pomocniczy wyrób medyczny przeznaczony do mycia głowy jak i również stosowany do mycia całego ciała. Zastosowanie wanienki ma za zadanie ułatwić czynności myjące pacjentów w warunkach domowych, szpitalnych czy w jednostkach opiekuńczych. Użycie wanienki pozwala na wygodne mycie pacjenta w łóżku bez brudzenia. Dodatkową ochronę przed wylaniem się wody stanowią grube dmuchane ścianki. Miska głównie dedykowana do mycia włosów jednak może również posłużyć do mycia całego pacjenta. Wanienka dmuchana doskonale sprawdzi się na różnego rodzaju wycieczkach turystycznych, biwakowych, gdzie ograniczony jest kontakt z wodą. Miska powstała z winylowego materiału, lekkiego i wygodnego w zastosowaniu.

Wystarczy ją nadmuchać ustami lub pompką następnie wlać wodę i przystąpić do czynności myjących, po wymyciu chorego miskę należy opróżnić przez zawór spustowy wymyć i wysuszyć. Jej niewielkie rozmiary po spuszczeniu powietrza pozwalają na wygodne przechowywanie niemalże wszędzie. Miska winylowa do mycia może być stosowana również do podmywania się czy mycia dzieci, jej zastosowanie może być wszechstronne. W tej ofercie miska dmuchana bez prysznica, posiadamy również miskę tego samego rodzaju z prysznicem pozwalającym na wygodne spłukiwanie włosów. Pojemność wanienki winylowej wynosi 10 litrów, do zestawu dołączono również zestaw naprawczy, dzięki temu w przypadku przekłucia miskę można wygodnie załatać i użytkować w dalszym ciągu. W naszej ofercie znajdą Państwo również inny pomocniczy asortyment przydatny w opiece nad chorym pacjentem. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- miska winylowa do mycia włosów, ciała
- pomocniczy asortyment dla pacjentów niemobilnych, leżących, poruszających się na wózkach inwalidzkich
- bardzo solidne wykonanie
- miska do mycia pacjentów jest w pełni bezpieczna w zastosowaniu
- pełnowartościowy wyrób medyczny
- dmuchana wanienka do mycia głowy zabezpiecza pacjenta i łóżko przed wylaniem się wody, dzięki zastosowaniu grubych ścianek
- wygodny zawór spustowy na dnie miski
- produkt łatwy w przechowywaniu, zajmuje niewiele miejsca po złożeniu
- dołączony zestaw naprawczy
- może być nadmuchiwana za pomocą ust lub pompki
- roczna gwarancja
- pojemność miski do 10 litrów

punktor  INSTRUKCJA UŻYCIA - JAK STOSOWAĆ:

1. Przede wszystkim miska do mycia głowy pacjentów powinna być napompowana(za pomocą ust lub pompki.
2. Wąż odpływowy należy umieścić w dowolnym naczyniu, do którego spływać będzie woda.
3. Głowę pacjenta należy ułożyć w taki sposób, by dmuchana miska do mycia włosów umożliwiała mu wygodne przeprowadzenie tego procesu (szyja chorego powinna spoczywać w wycięciu miski).
4. Przeprowadzić mycie głowy i włosów w dowolny sposób.
5. Wodę po umyciu należy spuścić do podłożonego wcześniej naczynia, za pomocą wygodnego zaworka.
6. Głowę pacjenta należy osuszyć (np. ręcznikiem), miska powinna również zostać przetarta i pozostawiona do wyschnięcia.

Napisz opinię
2017-06-27 21:09:15 - 

Używam od jakiegoś czasu - dobrze się przechowuje i czyści

2020-04-21 13:04:53 - 

Miska do mycia głowy dla chorego to doskonałe rozwiązanie jak ma się pacjenta 24 na dobę w domu, który nie może sam chodzić. Pomocna bardzo

2020-05-12 15:34:34 - 

super wygodna