Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedroga miska dmuchana do mycia pacjentów

Choroby czy wypadki powodujące czasowe lub trwałe unieruchomienie mogą spotkać każdego z nas. W tym czasie  wykonywanie wielu czynności jest utrudnione, a wręcz niemożliwe jak np. samodzielne zaspokojenie swoich potrzeb fizjologicznych czy też branie kąpieli, prysznica. Każdy, kto opiekował się kiedykolwiek pacjentem leżącym, niezależnie od tego, czy mowa w tym wypadku o wykonywanym zawodzie, czy też z powodu choroby bliskiej osoby, doskonale zdaje sobie sprawę z wielu trudności. Jedną z trudniejszych czynności jest mycie pacjenta leżącego. W tym celu powstało wiele pomocniczych wyrobów medycznych chociażby znane i popularne kaczki, baseny czy bidety, które znajdą Państwo w naszym sklepie.

My jednak chcielibyśmy zaprezentować specjalistyczny wyrób pomocniczy jakim jest dmuchana miska do mycia głowy, określana również jako wanienka do mycia. Jest to nadmuchiwana winylowa wanienka do mycia włosów i nie tylko, która również umożliwia wygodne i bezpieczne mycie chorego w łóżku. Prezentowana pompowana miska do mycia włosów posiada wygodne wycięcie na szyję oraz specjalny zaworek spustowy na spodzie. Dmuchana wanienka do mycia jest chroniona przed wylaniem się wody poprzez grube bezpieczne ścianki. Zapewnia wygodę podczas użytkowania w domu czy w warunkach szpitalnych. Wanienka przed nadmuchaniem zajmuje niewiele miejsca można ją zmieścić praktycznie wszędzie, po nadmuchaniu jest lekka, dzięki temu można ją bezproblemowo przenosić, dodatkowo spustowy zawór umożliwia wygodne opróżnienie wody.

Ten model dodatkowo wyposażony został w prysznic pozwalający na wygodne spłukiwanie włosów działa na zasadzie prysznica łazienkowego. Miska dmuchana może być również pomocna na wycieczkach, turystycznych biwakach, gdzie nie ma łazienek. Miska łatwa w zastosowaniu można ją bardzo szybko napompować ustami po czynnościach myjących należy opróżnić z wody, przepłukać i wysuszyć. Jest to niedroga winylowa miska do mycia pacjentów i włosów o pojemności wynoszącej 10 litrów. Do zestawu został dołączony zestaw naprawczy, w przypadku przekucia można go samodzielnie załatać, pozwoli to na dalsze użytkowanie. Miska dmuchana objęta gwarancją od producenta wynoszącą 12 miesięcy. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- dmuchana wanienka do mycia głowy i ciała
- lekka i solidna miska do mycia pacjentów z prysznicem
- dołączony do miski prysznic pozwala na wygodne spłukiwanie włosów
- w komplecie zestaw naprawczy
- na dnie miski znajduje się bezpieczny i wygodny zaworek do spuszczania wody
- miska do mycia włosów z prysznicem zabezpiecza zarówno pacjenta jak i również łóżko przed wylaniem wody
- wysoka pojemność do 10 litrów
- może być pomocna w podróży
- wykonana z winylu
- gwarancja 12 miesięcy
- produkt wygodny w przechowywaniu po spuszczeniu powietrza zajmuje mało miejsca

punktor  INSTRUKCJA UŻYCIA - JAK STOSOWAĆ:

1. Przede wszystkim miska do mycia głowy pacjentów powinna być napompowana (za pomocą ust lub pompki).
2. Wąż odpływowy należy umieścić w dowolnym naczyniu, do którego spływać będzie woda.
3. Głowę pacjenta należy ułożyć w taki sposób, by dmuchana miska do mycia włosów umożliwiała mu wygodne przeprowadzenie tego procesu (szyja chorego powinna spoczywać w wycięciu miski).
4. Przeprowadzić mycie głowy i włosów w dowolny sposób.
5. Wodę po umyciu należy spuścić do podłożonego wcześniej naczynia, za pomocą wygodnego zaworka.
6. Głowę pacjenta należy osuszyć (np. ręcznikiem), miska powinna również zostać przetarta i pozostawiona do wyschnięcia.

Napisz opinię
2017-06-27 21:09:39 - 

Estetyczny produkt, łatwo utrzymać higienę

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: