Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Mokre rękawice - myjka do mycia pacjentów Abena

Abena jest dystrybutorem produktów przeznaczonych do pielęgnacji i higieny dla chorych. Gwarantującym jakość na najwyższym poziomie, w tej ofercie prezentujemy Państwu kolejny innowacyjny produkt tej marki. A mianowicie mokre rękawice myjące dla pacjentów. Jest to doskonały produkt ułatwiający opiekę nad chorą osobą, szczególnie leżącą niemobilną.

Rękawice mokre Abena to produkty pielęgnacyjne pozwalające na utrzymanie odpowiedniej higieny nawet w trudnych warunkach. Polecane w intymnej higienie jak i również w oczyszczaniu całej powierzchni ciała. Przydatne również mogą być podczas podróży i w miejscach gdzie ograniczony jest dostęp do wody np. na biwakach, w górach itp. wycieczkach. Zastosowany w rękawicach materiał charakteryzuje się dużą miękkością i delikatnością. Rękawice nie wymagają spłukiwania wodą.

Rękawice myjące dodatkowo przebadane dermatologicznie, wolne od perfum, alkoholu, parabenów, bezpieczne dla alergików, nie powodują podrażnień. Rękawice Abena po zastosowaniu pozostawiają skórę świeżą na dłużej. Myjka do mycia pacjentów w wygodnym opakowaniu z klipsem to podręczny produkt, który można mieć zawsze pod ręką czy w torebce. Opakowanie zawiera 8 sztuk delikatnie myjących rękawic. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- mokre rękawice Abena przeznaczone do mycia całego ciała i okolic intymnych
- polecane w pielęgnacji dla osób chorych niemobilnych
- sprawdzą się również podczas podróży i w miejscach gdzie ograniczony jest kontakt z wodą
- rękawice nie wymagają spłukiwania wodą
- materiał o bardzo delikatnej strukturze
- bez dodatku perfum, alkoholu, parabenów 
- bezpieczne dla alergików, nie powodują podrażnień
- pozostawiają skórę świeżą na dłużej
- myjka w wygodnym opakowaniu z klipsem zabezpieczają przed wyschnięciem
- opakowanie zawiera 8 sztuk