Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tanie patyczki do zwilżania ust

W tej ofercie chcielibyśmy przedstawić Państwu pomocniczy asortyment w opiece nad pacjentem. Są to gąbki na patyczku do zwilżania ust u osób chorych. Szczególnie przydatne dla osób leżących unieruchomionych, które nie są w stanie samodzielnie się poruszać, w tym spożywać pokarmów i napoi. U osób leżących zwłaszcza trwale unieruchomionych cała skóra staje się sucha i pozbawiona warstwy lipidowej podobnie jest z ustami, które mają tendencję do przesuszania się.

Problem to nie tylko suchość jamy ustnej i ust ale związane z nią schorzenia. Skóra na ustach jest bardzo delikatna, a przesuszona ma tendencję do pękania, co za tym idzie liczne podrażnienia i owrzodzenia. Dlatego bardzo istotne w opiece nad chorym pacjentem jest pilnowanie odpowiedniego poziomu nawilżenia jamy ustnej i ust. W tym celu wychodzimy Państwu naprzeciw i od niedawna można w naszym sklepie zakupić asortyment w postaci gąbeczek na patyczku przystosowanych do zwilżania ust. Są to niewielkie przedmioty w niskiej cenie, które mają na celu zwiększyć  komfort chorego. Gąbeczkę można stosować jednorazowo lub wielorazowo, przy czym należy zachować odpowiednią higienę.

Każdy pacjent powinien mieć swoją gąbeczkę jest to istotne szczególnie w zakładach opieki, czy szpitalach, gdzie występuje duża ilość pacjentów. Patyczek z gąbką  powinno się zwilżyć wodą, jej nadmiar odcisnąć i delikatnie zwilżyć usta chorego. Gąbeczki powstały z bezpiecznego dla skóry materiału jakim jest polipropylen. Niniejsza oferta dotyczy 1 sztuki patyczka z gąbeczką do nawilżania ust. Posiadamy również patyczki w opakowaniu zbiorczym pakowane po 50 sztuk. Długość całkowita patyka z gąbką wynosi 16 cm, z kolei długość gąbki 2,5 cm. Gąbeczki dedykowane do zastosowania domowego, w szpitalach, zakładach opieki itp. placówek. W naszej ofercie zakupią Państwo również inny asortyment przydatny w opiece nad osobą chorą. Zapraszamy do obejrzenia oferty. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- patyczek z gąbeczką do zwilżania ust
- gąbeczki przeznaczone do zastosowania w warunkach szpitalnych, domowych, zakładach opieki itp.
- dedykowane dla pacjentów chorych unieruchomionych
- sprawdzi się również u osób z nadmierną suchością ust
- pomaga zachować odpowiedni poziom nawilżenia jamy ustnej i ust zapobiega suchości, owrzodzeniom itp.
- możliwość nawilżania jamy ustnej pomiędzy szczotkowaniem
- powstała z bezpiecznego materiału polipropylenu
- długość całkowita z gąbką 16 cm
- długość gąbki 2,5 cm niniejsza oferta dotyczy 1 sztuki
- pakowane pojedynczo