Wczytuję dane...

 punktorW KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobra szczoteczka do czyszczenia jamy ustnej dla pacjentów

Higiena jamy ustnej jest niezwykle ważna u każdego z nas. Odpowiednie czyszczenie jamy ustnej pozwala pozbyć się nieświeżego zapachu z ust, zapobiec powstawaniu próchnicy i związanych z nią chorób. Warto pamiętać, iż choroby jamy ustnej bardzo często mają wpływ na zdrowie ogólne całego organizmu i samopoczucie pacjenta. Również u osób obłożenia chorych, unieruchomionych zachowanie odpowiedniego poziomi higieny jamy ustnej jest bardzo ważne. Jednak nie jest to łatwa czynność i nie zawsze zwykła szczoteczka do zębów wystarczy. Dlatego prezentujemy specjalistyczny asortyment w postaci szczoteczek do zębów z gąbeczką.

Jest to rodzaj szczoteczki pełniącej funkcję czyszczącą, odsysającą i płukającą usta. Przy pomocy szczoteczki z gąbeczką można dokładnie oczyścić jamę ustną, pozbywając się nalotu za pomocą szorstkiej strony gąbeczki. Szczoteczka stomatologiczna wyposażona została w łącznik kontrolowanego odsysania, dzięki temu można odsysać nadmiar wydzieliny i płynów stosowanych do mycia. Co istotne to siłę regulacji odsysania można dostosować indywidualnie do własnych potrzeb. Szczoteczka z gąbeczką wyposażona została w miękki rodzaj włosia, który nie powoduje podrażnień nawet u osób z wrażliwymi dziąsłami. Szczoteczka polecana do codziennego czyszczenia jamy ustnej.

Prezentowana szczoteczka odsysająca medyczna jest bardzo dobra do czyszczenia samodzielnego jak i również dla opiekuna czyszczącego jamę ustną pacjentowi. Szczoteczka tego typu sprawdzi się również u osób zdrowych, które chcą w odpowiedni sposób zadbać o stan swojej jamy ustnej. Szczoteczka powstała z bezpiecznego dla pacjenta tworzywa. Szczoteczka pakowana pojedynczo. Wymiary szczoteczki długość całkowita: 18 cm, długość główki: 2,5 cm, poręczna, bardzo dobra do zabrania w podróż itp. W naszej ofercie zakupią Państwo również tą samą szczoteczkę w zestawie z płynem nawilżającym i aplikatorem w postaci gąbeczki. Posiadamy również inny asortyment medyczny pomocniczy w opiece nad osobą chorą.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- szczoteczka do czyszczenia jamy ustnej
- posiada funkcję czyszczącą, odsysającą i płukającą
- powstała z miękkiego włosia nie powodującego podrażnień dziąseł
- za pomocą szczoteczki można dokładnie usunąć płytkę nazębną oraz wydzielinę z jamy ustnej
- posiada łącznik do kontrolowanego odsysania
- umożliwia manualną regulację siły ssania
- druga strona szczoteczki została pokryta szorstką gąbką pozwalającą na dokładne usunięcie osadu
- szczoteczka pakowana pojedynczo
- długość całkowita: 18 cm
- długość główki: 2,5 cm