Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

 punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardo dobry zestaw do czyszczenia jamy ustnej

W tej ofercie prezentujemy podręczny zestaw do czyszczenia jamy ustnej dla pacjentów. Zestaw również sprawdzi się dla osób zdrowych, które w odpowiedni sposób chcą zadbać o prawidłowy stan jamy ustnej. Idealny także jako zestaw poręczny do zabrania w podróż do pracy itp. Higiena jamy ustnej jest niezwykle ważna jednak nie zawsze łatwa, zwłaszcza jeżeli chodzi o osoby chore, które mają problem z samodzielnym myciem zębów. W takim przypadku zastosowanie zwykłych szczoteczek do zębów może być niewystarczające. Dlatego z myślą o pacjentach powstały specjalistyczne szczoteczki, które oprócz funkcji czyszczącej mają również funkcję odsysającą i płukającą.

Zastosowanie tego rodzaju szczoteczki jest znacznie bardziej wygodne, kiedy np. pacjent sam nie może wstać aby wypłukać jamę ustną. Ten model posiada specjalny łącznik do kontrolowanego odsysania wydzieliny z manualną regulacją siły ssania. Co istotne to jedna strona została pokryta szorstką warstwą ułatwiającą ściąganie osadu, dzięki temu możemy idealnie wyczyścić jamę ustną i pozbyć się bakterii. Ponadto szczoteczka odsysająca jest bardzo łatwa w myciu, więc nie ma problemu z utrzymaniem jej w należytej czystości. Do zestawu dołączono również gąbeczkę na patyczku, która posłużyć może do nawilżania ust u osoby chorej. Nawilżanie ust jest niezwykle ważną czynnością zwłaszcza u osób przewlekle chorych spędzających długi czas w łóżku, które z przyczyn zdrowotnych nie są w stanie samodzielnie sięgać po picie. W takim przypadku jama ustna jest szczególnie narażona na wysychanie i przesuszanie ust, które mają tendencję do tzw. pierzchnięcia i pojawiania się owrzodzeń.

W zestawie także znajdą Państwo specjalistyczny preparat nawilżający jamę ustną w pojemności 3 ml, odpowiedni nie tylko dla chorych ale również osób z nadmiernym problemem wysychania śluzówki. W zestawie również specjalny płyn jakim jest roztwór 0,1% nadtlenku wodoru w ilości 10 ml, który pozwala na dokładną dezynfekcję jamy ustnej. Proces dezynfekcji jest szczególnie ważny dla pacjentów, którzy muszą korzystać z sprzętów szpitalnych, które mogą przenosić różnego rodzaju patogeny do dróg oddechowych wywołujące np. zakażenia. Szczególnie ważne dla pacjentów, korzystających z respiratorów. Warto wspomnieć, że odrespiratorowe zakażenie płuc - VAP jest jednym z najczęściej występujących zakażeń szpitalnych. Prawidłowe utrzymanie higieny jamy ustnej przy użyciu środków antyseptycznych pozwala zachować odpowiedni stan zdrowia. Taki zestaw jest idealny dla każdego pacjenta również do zabrania w podróż.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- zestaw do czyszecznia jamy ustnej, który zawiera szczoteczkę, gąbeczkę z patyczkiem, roztwór nadtlenku wodoru, preparat nawilżający
- szczoteczka przeznaczona do czyszczenia jamy ustnej
- posiada funkcję czyszczącą, odsysającą i płukającą
- patyczek z gąbeczką pomocny do nawilżania jamy ustnej
- roztwór nawilżający pozwalający na skuteczne nawilżenie jamy ustnej, odpowiedni dla chorych oraz osób z nadmiernie wysychającą śluzówką
- roztwór nadtlenku wodoru odpowiedni do czyszczenia jamy ustnej
- szczoteczka powstała z miękkiego włosia nie powodującego podrażnień dziąseł
- za pomocą szczoteczki można dokładnie usunąć płytkę nazębną oraz wydzielinę z jamy ustnej
- posiada łącznik do kontrolowanego odsysania
- umożliwia manualną regulację siły ssania
- druga strona szczoteczki została pokryta szorstką gąbką pozwalającą na dokładne usunięcie osadu
- szczoteczka pakowana pojedynczo

 punktor ZESTAW ZAWIERA:

- szczoteczka do czyszczenia jamy ustnej:
- długość całkowita: 18 cm
- długość główki: 2,5 cm

- gąbeczka z patyczkiem:
- długość całkowita:16 cm
- długość gąbki: 2,5 cm

- roztwór nadtlenku wodoru w pojemności 10 ml
- żel nawilżający jamę ustną 3 ml

Napisz opinię
2020-04-15 13:20:45 - 

Dobra szczoteczka bardzo pomocny zestaw