Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Gąbka do nawilżania ust

Gąbka na patyczku to specjalistyczny produkt medyczny, który powstał z myślą o pacjentach długotrwale unieruchomionych najczęściej nie mogących również samodzielnie spożywać posiłków czy pić. Pacjent w takim stanie narażony jest na częste wysychanie jamy ustnej oraz ust. Suchość ust nie tylko sprawia dyskomfort i uczucie ciągłej chęci picia ale może prowadzić do pęknięć, a te z kolei do owrzodzeń itp. schorzeń. Dlatego w sprawowaniu opieki nad pacjentem bardzo ważne jest systematyczne podawanie pokarmów, płynów oraz zwilżanie ust.

W tym celu mogą Państwo zakupić wygodną gąbeczkę na patyczku, która doskonale sprawdzi się w codziennym nawadnianiu ust u osoby chorej. Miękki materiał zastosowany w gąbce nie powoduje podrażnień śluzówki jest wyjątkowo delikatny. Za pomocą tego rodzaju patyczka istnieje również możliwość nawilżania jamy ustnej pomiędzy szczotkowaniem. W celu zwilżenia ust patyczek z gąbką należy delikatnie zmoczyć w wodzie, jej nadmiar odcisnąć. Patyczek można stosować jednorazowo lub wielokrotnie dla jednego pacjenta przy czym należy zachować odpowiednią higienę. Gąbka nawilżająca jamę ustną została wykonana z bezpiecznego dla pacjenta materiału polipropylenu. Produkt pakowany pojedynczo. 

Długość całkowita patyka z gąbką wynosi 16 cm, z kolei długość gąbki 2,5 cm. Patyczki do zwilżania ust niewielkich rozmiarów wygodne do codziennego zastosowania w warunkach, domowych, szpitalnych, podróżnych. W opakowaniu znajduje się 50 sztuk. Gąbki przeznaczone do domowej opieki nad pacjentem, również w warunkach szpitalnych i innych jednostkach opiekuńczych. W naszej ofercie również możliwość zakupienia gąbki pojedynczo. W sklepie posiadamy także inny asortyment medyczny przeznaczony do opieki nad pacjentem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na wybrany asortyment posiadamy ceny promocyjne. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- patyczek z gąbeczką do nawilżania ust
- polecany do opieki nad pacjentem chorym, sprawdzi się również u osób z suchością ust
- patyczek polecany do zastosowania w każdych warunkach: szpitalnych, domowych, opiekuńczych
- pomaga zachować odpowiedni stan ust, zapobiega suchości, owrzodzeniom itp.
- możliwość nawilżania jamy ustnej pomiędzy szczotkowaniem
- powstał z bezpiecznego materiału jakim jest polipropylen
- długość całkowita z gąbką 16 cm
- długość gąbki 2,5 cm
- w opakowaniu 50 sztuk patyczków
- pakowane pojedynczo


Napisz opinię
2020-04-17 13:16:42 - 

Patyczki niezastąpione przy chorym ogromna wygoda