Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości śliniaki do karmienia

Niekiedy choroby i różnego rodzaju schorzenia również zabiegi i operacje uniemożliwiają pacjentowi prawidłowe poruszanie się. W takim momencie niektóre podstawowe czynności, które wykonywaliśmy samodzielnie stanowią bardzo duży problem i wymagają opieki osób trzecich. Bardzo często chory wymaga mycia przez opiekuna jak i również karmienia. W przypadku karmienia często zdarza się ubrudzenie ubrania czy pościeli. Aby temu zapobiec i nie musieć za każdym razem prac ubrań i pościeli warto zastosować śliniaki. Śliniaki higieniczne jakie prezentujemy w tej ofercie to bardzo dobry produkt higieniczny z specjalną kieszonką, która jeszcze skuteczniej chroni ubranie przed zanieczyszczeniem.

W przypadku upadku jedzenie spada do specjalnej kieszonki zapobiegając ubrudzeniu. Dodatkowo w śliniakach Seni zastosowano miękki materiał w warstwie wewnętrznej po karmieniu może posłużyć jako serwetka do wycierania ust. Śliniaki z kieszonką Seni Care posiadają kołnierzyk ochronny dla jeszcze lepszego zabezpieczenia przed nieczystościami. Z kolei dla jeszcze większej wygody w śliniakach zastosowano specjalistyczne wiązanie, które można indywidualnie dopasować do każdej osoby. Jednorazowe śliniaki Seni dedykowane są głównie dla osób dorosłych jednakże mogą je również użytkować większe dzieci. 

Śliniaki jednorazowe łatwe w zastosowaniu i wygodne w utylizacji. Śliniaki Seni Care w naszym sklepie są dostępne są w dwóch wariantach jeżeli chodzi o ilość. Niniejsza oferta dotyczy śliniaków pakowanych po 10 sztuk, posiadamy również śliniaki w opakowaniu mieszczącym 100 sztuk. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór produktów higienicznych jednorazowego zastosowania mających na celu ułatwienie opieki nad osobą chorą. W ofercie między innymi myjki do mycia pacjentów, podkłady higieniczne jednorazowe i wielorazowe, dermokosmetyki oraz asortyment sanitarny jak kaczki damskie, męskie, baseny, bidety. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- śliniaki jednorazowe Seni care
- wyposażone w specjalistyczną kieszonkę na nieczystości
- stosowane w opiece nad pacjentami leżącymi, wymagającym karmienia
- śliniaki Seni Care posiadają kieszonkę zabezpieczającą przed przelewaniem
- łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu
- posiadają miękką warstwę wewnętrzną, która po użyciu może służyć jako serwetka do wycierania ust
- wygodne zawiązywanie na szyi, pozwala na indywidualne dopasowanie 
- w opakowaniu 10 sztuk śliniaków z kieszonką

Napisz opinię
2017-06-27 21:11:13 - 

Produkt idealny dla osób leżących. Nie przemaka i jest solidnie wykonany