Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości mocne ręczniki do mycia pacjentów Air Laid Seni Care

Opieka nad chorym pacjentem z powodów zdrowotnych nie należy do najłatwiejszych zarówno dla opiekuna jak i osoby chorej. Dlatego nasz sklep stworzył specjalne działy, w których znajdą Państwo asortyment przeznaczony do mycia i pielęgnacji chorego. Są to kosmetyki, m.in. pianki myjące, żele, szampony bez użycia wody itp., urządzenie ułatwiające codzienną higienę, jak np. miski do mycia głowy, bidety, kaczki, ale również podkłady, prześcieradła czy myjki i ręczniki papierowe. Wybór jest bardzo duży w tej ofercie chcielibyśmy zaprezentować Państwu wyjątkowo chłonne i miękkie ręczniki  jednorazowe z linii Seni Care. To produkty, które cieszą się dużym uznaniem wśród środowiska opiekuńczego, ponieważ wyróżniają się na tle innych delikatnością, dzięki temu mogą być stosowane dla osób z wrażliwą skórą, nie wywołując podrażnień. 

Ręczniki Seni Care są wyjątkowo chłonne, znacznie bardziej niż zwykłe papierowe ręczniki, dzięki temu pozwalają na mycie czyszczenie większej powierzchni. Polecane są do mycia i codziennej pielęgnacji pacjenta jak i również małych dzieci. Doskonale sprawdzą do mycia wraz z preparatami bez użycia wody również z linii Seni Care także dostępnymi w naszym sklepie. Ręczniki oprócz mycia pacjentów mogą być stosowane do innych czynności np. sprzątania w łazience, kuchni, czy powierzchni całego domu. Bardzo dobrze sprawdzają się w kosmetyce, fryzjerstwie, salonach masażu i wszędzie tam, gdzie niezbędne jest utrzymanie odpowiedniej czystości. Wykazują bardzo dobrą odporność na rozerwalność, znacznie lepszą niż ich tańsze odpowiedniki. 

Higieniczne ręczniki do mycia Air Laid Seni Care posiadają dużą powierzchnię wynoszącą 35 cm x 32 cm, dzięki temu można wykorzystywać je w różnych zabiegach. Ręczniki Seni dedykowane do użytku domowego jak i również profesjonalnego w jednostkach medycznych, zakładach opiekuńczo leczniczych. Produkt znanego producenta TZMO - Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych. Ręczniki Seni Care wygodne w codziennych czynnościach i łatwe w utylizacji. Dostępne w tej ofercie opakowanie zawiera 30 sztuk chłonnych jednorazowych ręczników. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- ręczniki jednorazowe Air Laid Seni Care
- polecane do użytku domowego i profesjonalnego
- powszechnie stosowane w zakładach opiekuńczych, szpitalach
- szerokiego zastosowania
- bardzo dobre w myciu pacjentów i małych dzieci
- zapewniają chłonność na wysokim poziomie
- doskonale sprawdzają się z kosmetykami pielęgnacyjnymi bez użycia wody 
- duża powierzchnia 35 cm x 32 cm
- wygodne w użyciu
- łatwe w utylizacji
- opakowanie zawiera 30 sztuk
- ręczniki Air Laid są przyjemne w dotyku, a jednocześnie bardzo odporne na rozrywanie

Napisz opinię
2017-06-27 21:11:44 - 

Ręczniki są odporne na rozciąganie i rwanie, a jednocześnie są delikatne dla skóry