Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości śliniaki do karmienia dla chorych

Śliniaki higieniczne kojarzą się nam najczęściej z asortymentem przeznaczonym dla małych dzieci. Jednak istnieją na rynku również specjalne śliniaki z przeznaczeniem dla osób dorosłych chorych, niemobilnych, niepełnosprawnych wymagających karmienia. Przez opiekuna. Najczęściej z powodów zdrowotnych, które uniemożliwiają samodzielne jedzenie. Dzięki zastosowaniu śliniaków z tzw. kieszonką możemy ochronić odzież czy pościel przed zabrudzeniem. Śliniaki pozwalają na większą higieniczność w czasie jedzenia. Specjalistyczne opracowany kształt śliniaków pozwala na ich łatwe zakładanie i ściąganie. Śliniaki jakie prezentujemy w tej ofercie to dobrej jakości asortyment higieniczny znanej marki Seni.

Charakteryzują się wyjątkową funkcjonalnością i delikatnym materiałem. Posiadają specjalistyczną kieszeń, która jeszcze skuteczniej chroni przed zabrudzeniem ubrania czy pościeli, wpadające jedzenie czy płyny zatrzymują się w kieszonce. W śliniakach dodatkowo zastosowano ochronny kołnierzyk dla jeszcze większej higieniczności. Wygodę zapewnia również wiązanie na szyi, które można dostosować do indywidualnych potrzeb pacjenta. Warstwa zewnętrzna posiada miękką bibułę, dzięki temu po zakończeniu czynności karmiących może być użyta jako serwetka do wytarcia ust. Duża powierzchnia materiału gwarantuje czystość i zapewnia większą higienę w czasie karmienia. Śliniaki do karmienia są wygodnym produktem higienicznym zarówno dla samego pacjenta jak i również personelu, po karmieniu można je złożyć i wyrzucić.

Ekonomiczne opakowanie zawiera, aż 100 sztuk śliniaków, dzięki temu posłużą na dłuższy czas. Śliniaki dla osób dorosłych Seni również dostępne w mniejszym opakowaniu. Śliniaki dedykowane do użytku domowego jak i również w jednostkach medycznych, opiekuńczych i wszędzie tam, gdzie przebywają niemobilni pacjenci wymagający karmienia. Śliniaki można stosować również dla dzieci. W naszej ofercie sklepu medycznego posiadamy również inny asortyment higieniczny ułatwiający opiekę nad chorym pacjentem jak np. podkłady jednorazowe, wielorazowe, dermokosmetyki, kaczki, bidety, baseny itp. sprzęt medyczny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- śliniaki higieniczne Seni dla osób dorosłych
- stosowane w opiece nad pacjentami leżącymi
- mogą posłużyć również dla dzieci w czasie karmienia
- śliniaki Seni Care posiadają kieszonkę zabezpieczającą przed przelewaniem
- z kołnierzykiem ochronnym
- zawiązywanie na szyi pozwala na indywidualne dopasowanie do pacjenta
- łatwe w utylizacji
- duża powierzchnia pozwala na komfortowe użytkowanie
- po karmieniu mogą być stosowane jako serwetka do wytarcia ust
- jednorazowe śliniaki do karmienia pacjentów są bardzo wygodne w zastosowaniu dla personelu medycznego
- duże zbiorcze opakowanie 100 sztuk 

Napisz opinię
2017-06-27 21:10:36 - 

Wytrzymałe i odporne tworzywo sprawia, że produkt można uznać za najwyższej jakości