Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Wysokiej jakości myjki niepodfoliowane 

Wysokiej jakości niepodfoliowane myjki medyczne duńskiego producenta - firmy Abena. To specjalistyczny produkt higieniczny stosowany w celu zwiększenia higieniczności dla osób chorych nie mogących samodzielnie korzystać z kąpieli. Wyrób ten pozwala na wygodne mycie pacjentów leżących, daje osobie myjącej uczucie komfortu. A opiekunowi zapewnia wygodę, pozwalając na szybkie oczyszczenie powierzchni ciała bez konieczności dotykania skóry pacjenta. Myjki przeznaczone głównie do mycia pacjentów chorych niemobilnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich mogą być również pomocne podczas przewijania dzieci, ponieważ ich materiał jest delikatny i nie podrażnia skóry.

Kształtem przypominają rękawice, są łatwe i wygodne w zakładaniu oraz ściąganiu. Myjki higieniczne niepodfoliowane Abena najlepiej stosować z specjalistycznymi produktami do mycia bez użytku wody, można również stosować zwykłe środki do mycia. W tej ofercie proponujemy myjki niepodfoliowane, posiadamy również ten sam produkt w wersji podfoliowanej odporniejsze na wodę. Rękawice do mycia chorych dedykowane do zastosowania w warunkach domowych, w których prowadzona jest opieka nad chorymi, jak również w specjalistycznych placówkach medycznych oraz opiekuńczo-leczniczych. Polecamy ten produkt każdemu z racji niewysokiej ceny oraz pozytywnego wpływu na sposób wykonywania codziennych zabiegów higienicznych.

Myjki higieniczne niepodfoliowane Abena również łatwe w utylizacji. Opakowanie zawiera 50 sztuk myjek niepodfoliowanych. W naszej ofercie posiadamy bogaty asortyment produktów higienicznych przeznaczonych dla osób chorych, pacjentów przebywających w domu wymagających opieki, należą do nich między innymi prezentowane w ofercie myjki, podkłady higieniczne jednorazowe i wielorazowe, dermokosmetyki, akcesoria do mycia oraz sanitarne oraz inne wyroby medyczne, mające za zadanie ułatwić opiekę nad chorym pacjentem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sklepu medycznego. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- myjki niepodfoliowane Abena
- po założeniu na dłoń służą jako produkt do mycia pacjenta
- zapewnią wygodę w codziennej higienie
- mogą być stosowane do mycia również dzieci
- pomocne w czasie podróży kształtem przypominają rękawice
- wygodne zakładanie na dłoń
- myjki łatwe w użyciu i utylizacji
- odpowiednie do mycia z produktami nie wymagającymi wody, również do zastosowania z zwykłymi środkami myjącymi
- opakowanie zawiera 50 szt.
- występują w dwóch wersjach myjki podfoliowane i niepodfoliowane
- dedykowane do zastosowania w warunkach domowych, jednostkach szpitalnych, opiekuńczych

Napisz opinię
2017-06-27 21:08:24 - 

Dobry, wytrzymały produkt. Przyszedł odpowiednio zapakowany