Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobre myjki podfoliowane

W tej ofercie prezentujemy Państwu bardzo dobrej jakości niedrogie myjki higieniczne podfoliowane od duńskiego producenta - firmy Abena. Są to specjalistyczne myjki higieniczne stosowane prze opiekunów w myciu pacjentów w szpitalach, chorych przebywających w domach i innych placówkach opiekuńczych, którzy z przyczyn zdrowotnych nie są w stanie samodzielnie wziąć prysznica czy kąpieli. Myjki podfoliowane Abena posiadają specjalne laminowane pokrycie, ograniczające kontakt opiekuna bezpośrednio ze skórą podopiecznego. Podfoliowany spód jest bardziej odporny na przemakanie niż w przypadku stosowania myjek niepodfoliowanych. Te można używać wraz z środkami wymagającymi wody jak i również preparatami bez wody.

Myjki pozwalają na wygodne mycie pacjentów leżących, dają osobie myjącej większe uczucie komfortu. Z kolei dla opiekuna są wygodne i szybkie w zastosowaniu. Specjalistyczny kształt na wzór rękawicy ułatwia ich zakładanie i ściąganie, myjki również wygodne w utylizacji. Powstały z delikatnego materiału, który nie wywołuje podrażnień, dzięki temu myjki mogą być stosowane w codziennej opiece nad dzieckiem, pomocne w myciu czy oczyszczaniu skóry podczas przewijania. Myjki dedykowane dla wszystkich opiekunów osób z dysfunkcją ruchową w domach prywatnych, jednostkach opiekuńczych i szpitalnych. Myjki podfoliowane mogą być pomocnym asortymentem higienicznym w podróży, zwłaszcza na biwakach, pod namiotem czy w miejscach, gdzie istnieje ograniczony kontakt z wodą.

Myjki podfoliowane - rękawice do mycia chorego w tej ofercie dostępne w opakowaniu mieszczącym 50 sztuk. Posiadamy również w ofercie myjki niepodfoliowane - bez foli mniej odporne na wodę, tańsze do zastosowania z produktami nie wymagającymi użycia wody. W naszym medycznym sklepie znajdą Państwo szeroki wyrób asortymentu higienicznego przeznaczonego do mycia i pielęgnacji pacjentów jak myjki, dermokosmetyki w tym również preparaty bez konieczności stosowania wody, podkłady higieniczne oraz niewielki asortyment sanitarny typu kaczki, baseny, bidety Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- myjki higieniczne podfoliowane Abena
- posiadają specjalistyczną warstwę podfoliowaną ograniczającą kontakt z wodą
- przeznaczone do codziennej pielęgnacji pacjentów chorych niemobilnych
- myjki podfoliowane mogą być stosowane z preparatami wymagającymi zastosowania wody
- ograniczają kontakt ze skórą pacjenta
- na kształt rękawicy
- mogą być stosowane do mycia dzieci
- delikatna struktura materiału zapewnia komfort pacjentowi
- szybkie i wygodne w zakładaniu
- łatwe w utylizacji
- dedykowane w opiece domowej i jednostkach medycznych, opiekuńczych
- opakowanie 50 sztuk myjek podfoliowanych

Napisz opinię
2017-06-27 21:03:59 - 

Bardzo wydajne opakowanie, wystarczy kupić raz na jakiś czas