Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Wiele osób z pewnością zgodzi się ze stwierdzeniem, że myjki z mydłem zdecydowanie zrewolucjonizowały proces mycia osób chorych. Niezależnie od tego, czy mowa w tym wypadku o opiece nad pacjentem w specjalistycznych placówkach medycznych, takich jak: ZOL, DPS, oddziały szpitalne itp., czy też skupiamy się na pomocy choremu w warunkach domowych - myjki higieniczne z mydłem to świetne rozwiązanie. Produkt ten umożliwia nam mycie pacjenta w łóżku i rozwiązuje wiele problemów związanych z utrzymaniem higieny człowieka chorego.

Holenderskiej produkcji myjki higieniczne z mydłem firmy Romed, to produkt przebadany i bezpieczny w użyciu. Rękawice do mycia z mydłem charakteryzuje wysoka wydajność i wygoda stosowania. Po zabiegu myjki wystarczy wyrzucić do pojemnika na odpady. Warto wspomnieć, że produkt ten może być stosowany również przez osoby sprawne fizycznie, np. jako sposób na mycie w podróży.

Prezentowane rękawice do mycia z suchym mydłem posiadają rewolucyjny kształt, doskonale pasujący do dłoni i zdecydowanie podnoszący komfort użytkowania produktu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- opakowanie zawiera 20 sztuk myjek
- suche mydło, którym nasączone są myjki w kontakcie z wodą tworzy intensywną pianę
- wysoka jakość Duńskiego producenta
- wymiary każdej myjki to: 17,2 x 24,2 (cm)
- stosowane w myciu pacjentów leżących, z ograniczoną możliwością przemieszczania się
- wygodne w użyciu oraz utylizacji
- stosowane w domach, szpitalach, zakładach leczniczych

Napisz opinię
2017-06-27 21:04:33 - 

Myjki dobrze sprawdzają się w podróżach, ponieważ do umycia się wystarczy tylko woda. Dobrze się pienią

2020-05-13 14:27:18 - 

myjki są moim hitem 2020 rewelacja