Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo polularne pieluchomajtki Super Seni Extra Large (w dużym rozmiarze) polecane szczególnie nocą.

Super Seni Extra Large to pieluchomajtki o wyjątkowo dużym rozmiarze i chłonności dla osób o większej budowie sylwetki. Przeznaczone na dużą inkontynencję kałową i moczową. Pieluchomajtki są idealnym produktem higienicznym w warunkach domowych dla osób  leżących wymagających stałej opieki, a także dla osób aktywnych z ciężkimi problemami nietrzymania moczu.

Szczególnie polecane nocą, kiedy możliwość wymiany peluchomajtek jest ograniczona. Super Seni Extra Large to produkty wysokiej jakości posiadające specjalistyczną formułę Fit &Dry, która jeszcze lepiej dopasowuje się do ciała i zapewnia wiekszą skuteczność ochrony przed przeciekaniem. Posiadają elstyczne ściągacze i przylepce, które zapewniają łatwiejsze ściąganie i zakładanie pieluch, przylepce można wielkorotnie odklejać i przyklejać. Dodatkowym atutem jest podwójny wkład chłoonny, gwarantujący doskonałą chłonność produktu i poczucie pewności.

Materiał użyty do produkcji pieluchomajtek to w pełni bezpieczne tworzywo testowane dermatologicznie, zapewniające pełną swobodę i możliwość oddychania skórze. Produkty zostały wyposażone w absorbent zapachu pochłaniający nieprzyjemną woń, dzięki czemu  jeszcze bardziej wzrasta komfort użytkownia produktu. Pieluchomajtki Super Seni Extra Large nie zawierają lateksu w składzie, tym samym zmniejszają ryzyko wystąpienia uczuleń. Pieluchomajtki widoczne na zdjęciu to bardzo duży rozmiar Extra Large  największy z naszej tabeli rozmiarowej, doskonały dla osób o większej masie ciała, które dotychczas miały problemy ze znalezieniem na rynku pieluchomajtek w dużym rozmiarze.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- idealne do specjalistycznej i domowej opieki nad pacjentem
- bardzo duży rozmiar dla osób o większej budowie ciała
- przeznaczone dla osób z ciężką inkontynencją (nietrzymaniem moczu lub kału)
- polcecane szczególnie na noc ze względu na dużą chłonność
- elastyczna formuła  Fit & Dry sprawia, że doskonale dopasowują się do ciała
- niezwykle chłonny podwójny wkład dający poczucie suchości i pewności
- posiadają absorbent zapachu eliminujący przykrą woń
- przebadane dermatologicznie
- w opakowaniu 30 szt w przystępnej cenie
- wyposażone w wskaźnik informujący o potrzebie zmiany pieluchomajtek

punktor TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD (cm)
XS - Extra Small (0) 40 - 60
S - Small (1) 55 - 80
M - Medium (2) 75 - 110
L - Large (3) 100 - 150
XL - Extra Large (4) 130 - 170

 

Napisz opinię
2017-06-26 21:16:52 - 

Bardzo duży rozmiar, ciężko było taki znaleźć. Plusem jest duża chłonność i wysoka jakosc materiału

2020-02-24 13:14:49 - 

Te pampersy to wybawienie!!!! Bardzo szybka wysyłka. Bardzo duży rozmiar , super, Trudno dostępny w aptekach. Będę często korzystała z usłg Firmy. Dziękuję i pozdrawiam.