Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobre pieluchomajtki dla dorosłych

Pieluchomajtki to produkty higieniczne polecane dla osób dorosłych, które mają problem z nietrzymaniem moczu lub kału. Nietrzymanie moczu i kału to niestety jedna z bardziej wstydliwych dolegliwości dla osoby dorosłej, która również przyczynia się do rezygnacji z dotychczasowych zajęć, również życia towarzyskiego. Aby chociaż w minimalnym stopniu poprawić swój komfort codziennego życia i być nadal aktywnym przy inkontynencji moczowej lub kałowej warto wypróbować dobrej jakości pieluchomajtki pozwalające normalnie funkcjonować. Pieluchomajtki zapewniają bardzo dobrą ochronę przed przeciekaniem i wydostawaniem się wydzielin na zewnątrz.

Nowoczesne pieluchy zostały wyposażone w szereg funkcji, które mają za zdanie podnieść komfort podczas użytkowania. I tak nasze pieluchy posiadają centralnie umieszczony wkład, który pozwala na równomierne rozłożenie wilgoci dla większej wygody. Dla jeszcze skuteczniejszej ochrony pieluchy zostały wyposażone w specjalistyczne osłonki hydrofobowe. Specjalistyczna formuła Flexi 360 stopni pozwala na idealne dopasowanie się do każdego użytkownika. Dodatkowo posiadają absorbent zapachu, który pochłania nieprzyjemną woń kału i moczu. Pieluchomajtki dla dorosłych posiadają specjalistyczny indykator wilgoci, który informuje nas o napełnieniu pieluchy i konieczności jej zmiany. Warto pamiętać aby zmieniać pieluchy systematycznie zapobiegniemy wtedy otarciom, podrażnieniom jak i również przeciwdziałamy owrzodzeniom i powstawaniu ran odleżynowych.

Materiał zastosowany w pieluchomajtkach zapewnia również doskonałą wentylację skóry. Opakowanie zawiera 10 sztuk chłonnych pieluchomajtek. Prezentowane pieluchomajtki występują w kilku rozmiarach do wyboru, dzięki temu mogą być stosowane przez każdego. Produkty przeznaczone głównie dla osób dorosłych, jednak ich rozmiary pozwalają na zastosowanie również u dzieci. Pieluchomajtki Seni będą idealne dla każdego kto potrzebuje odpowiedniego zabezpieczenia w inkontynencji kałowej i moczowej mogą być stosowane dla osób leżących i mobilnych bez względu na wiek. Pieluchy przeznaczone na dzień i noc. W opakowaniu znajduje się 10 sztuk pieluchomajtek w rozmiarze XL.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobre pieluchomajtki dla kobiet i dzieci
- polecane w ciężkich i bardzo ciężkich przypadkach nietrzymania moczu i kału
- przeznaczone na dzień i noc wyposażone w podwójny wkład chłonny
- dedykowane szczególnie dla pacjentów z ograniczoną mobilnością, leżących
- przeznaczone dla osób niemobilnych oraz aktywnych fizycznie
- posiadają nowoczesną formułę Fit & Dry z wkładem chłonnym, który został skupiony w centralnej części
- wyposażone w indykator wilgoci, informujący o konieczności wymiany pieluchy na nową
- pieluchy wyposażone w materiał bardzo dobrze przepuszczający powietrze z osłonkami hydrofobowymi jeszcze skuteczniej zabezpieczającymi przed przeciekaniem
- formuła Flexi 360° zapewnia wygodę i idealne dopasowanie do ciała
- opakowanie zawierające 10 sztuk asortymentu

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

<table bor

Napisz opinię
2017-06-26 21:14:50 - 

Pieluchomajtki są elastyczne i wygodne, dobrze się dopasowują