Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo chłonne pieluchomajtki 

Dobrej jakości pieluchomajtki Super Seni Plus Large to higieniczny asortyment, który powszechnie stosuje się dla osób nietrzymających moczu czy kału. Pieluchomajtki stanowią lepsze zabezpieczenie niż zwykłe pieluchy i pozwalają na wygodę podczas chodzenia. Pieluchomajtki są również polecane dla osób, które pomimo inkontynencji chcą pozostać nadal aktywne fizycznie. Dlatego pieluchomajtki będą dobrym wyborem zarówno dla osób z ograniczoną ruchomością jak i również aktywnych. Pieluchomajtki Seni występują w kilku rozmiarach od najmniejszego do największego, więc z powodzeniem każdy może dopasować je do własnego rozmiaru. Zastosowany wewnątrz system w pieluchomajtkach pozwala na jeszcze szybsze wchłanianie wilgoci i wydzielin do wewnątrz.

Prezentowany w tej ofercie rozmiar L – Large to jeden z większych rozmiarów jaki posiadamy z serii pieluchomajtek Super Seni Plus odpowiedni dla osób o obwodzie 100 do 150 cm. Pieluchy posiadają wyjątkowo chłonny wkład, który stanowi doskonałe zabezpieczenie przed wydzielinami. Zabezpieczenie stanowią również falbanki, które jeszcze skuteczniej chronią prze wydzielinami. W produkcie zastosowano miernik wilgoci tzw. indykator wilgoci, który pozwala określić poziom wilgoci, dzięki temu wiadomo, kiedy zmienić pieluchę jest to szczególnie istotne dla osób leżących, niemówiących. Warto wspomnieć o tym, że systematyczna zmiana pieluch ogranicza powstawanie podrażnień również ran odleżynowych. Specjalistyczna formuła Flexi 360 zapewnia doskonałe dopasowanie do obwodu.

Dodatkowo pieluchomajtki zostały wyposażone w superabsorbent zapachu, pochłaniający nieprzyjemny zapach, zatrzymując go w środku. Pieluchomajtki Super Seni polecane są do zastosowania zarówno w dzień jak i w nocy. Niewątpliwie zaletą w tego rodzaju pieluchomajtek jest brak elementów lateksowych, odpowiednie dla osób uczulonych na ten rodzaj składnika. Produkty należą do bezpiecznego asortymentu przebadanego dermatologicznie. Pieluchomajtki polecane dla każdego z średnim i większym stopniem nietrzymania moczu i kału. Opakowanie zawiera 30 sztuk. Produkt przeznaczony dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobre pieluchomajtki Super Seni Plus Large przeznaczone na średni i duży stopień nietrzymania moczu i kału
- dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku
- polecane dla osób mobilnych i niemobilnych
- posiadają formułę Flexi 360 stopni idealnie dopasowującą się do obwodu
- w składzie brak materiałów lateksowych
- produkt bezpieczny przebadany dermatologicznie
- wyposażony w superabsorbent pochłaniający nieprzyjemny zapach
- charakteryzuje je łatwy system aplikacji i ściągania
- z systemem odpowiedzialnym za szybkie pochłanianie wilgoci
- formuła Fit and Dry idealnie dopasowuje się do sylwetki
- wyposażone w indykator wilgoci
- dostępne w kilku rozmiarach
- w opakowaniu 10 sztuk

punktor TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD (cm)
XS - Extra Small (0) 40 - 60
S - Small (1) 55 - 80
M - Medium (2) 75 - 110
L - Large (3) 100 - 150
XL - Extra Large (4) 130 - 170Napisz opinię
2017-06-26 21:14:24 - 

Absorbują wszystkie przykre zapachy. Zwiększa się tym samym komfort noszeia