Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Popularny rodzaj pieluchomajtek Seni na nietrzymanie moczu i kału

Pieluchomajtki Super Seni Plus Small to jakość, która gwarantuje skuteczną ochronę przed inkontynencją – nietrzymaniem moczu i kału. Polecane osobom dorosłym leżącym, a także tym aktywnym zawodowo. Pieluchomajtki Seni posiadają szereg właściwości, które stanowią komfort dla użytkownika. Wymienić tutaj należy: podwójny system chłonności, który pomieści większą objętość wydzielin zapewniając suchość skórze. Na uwagę zasługuje podwójny system chłonny, który posiada przednie i tylne ściągacze taliowe zapewniające komfort podczas ściągania i zakładania pieluch, zapobiegają również rozerwalności materiału.

Kolejnym atutem jest specjalistyczny laminat oddychający, zapewniający swobodę przepływu powietrza. Tym samym zmniejsza powstawanie odleżyn i podrażnień na skórze. Pieluchomajtki Super Seni Plus Small posiadają również absorbent zapachu eliminujący przykrą woń, co ważne zamykają ją w środku, dzięki temu nie czuć jej na zewnątrz. Dodatkowym atutem w pieluchach Seni jest indykator informujący o konieczności zmiany zużytego produktu.

Warto również wspomnieć o falbanach, które jeszcze skuteczniej chronią przed wyciekami. Pieluchomajtki Seni nie zawierają w składzie elementów lateksowych, dlatego też stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób ze skłonnościami alergicznymi na ten składnik. Pieluchomajtki Seni to zróżnicowany asortyment medyczny, który pozwala na dobór odpowiedniego produktu w dowolnym rozmiarze.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- pieluchomajtki idealne w domowej i specjalistycznej opiece
- dla osób z ciężką inkontynencją - nietrzymanie moczu i kału
- polecane szczególnie nocą
- nie podrażniają skóry idealne dla osób wrażliwych
- zaprojektowane w anatomiczny sposób
- pieluchomajtki Seni nie zawierają lateksu
- z zabezpieczającymi falbanami przed wyciekiem
- pochłaniają nieprzyjemny zapach - absorbent zapachu
- zapewniają doskonałą wentylację skóry
- dostępne w kilku rozmiarach

punktor TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD (cm)
XS - Extra Small (0) 40 - 60
S - Small (1) 55 - 80
M - Medium (2) 75 - 110
L - Large (3) 100 - 150
XL - Extra Large (4) 130 - 170

 

Napisz opinię
2017-06-26 21:13:37 - 

Nie przeciekają nawet podczas zmiany pozycji nocą

2020-03-23 15:06:14 - 

super chłonne dopasowują się do ciała, polecam