Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo popularny model pieluchomajtek dla dorosłych, polecany szczególnie nocą.

Super Seni Plus Extra Small to pieluchomajtki z oddychającą formułą. Są idealnym zabezpieczeniem przed wyciekami, dla osób aktywnych mających problemy z nietrzymaniem moczu oraz dla, wszystkich osób o ograniczonej sprawności ruchowej wymagających leżenia. Przeznaczone między innymi dla specjalistycznych placówek opiekuńczych i szpitali. Pieluchomajtki są idealnym rozwiązaniem dla chorych w domu, którzy wymagają codziennej opieki fizjologicznej.

Produkty wykonane zostały z oddychającego materiału, nie powodującego podrażnień. Doskonale sprawdzają się ich właściwości absorbujące nieprzyjemny zapach. Posiadają bardzo chłonny wkład zabezpieczający przed wyciekami płynnymi i nie tylko, dając uczucie pewności i suchości. Elastyczny i rozciągliwy materiał dopasowuje się do każdej sylwetki. Dodatkowo zabezpieczone przylepcami, nie podrażniającymi skóry. Pieluchomajtki są niezwykle komfortowymi produktami dla osób wymagających codziennej pielegnacji.

Odpowiednio prosta aplikacja sprawia, że bardzo łatwo można je zakładać i sciągać samemu. Produkty polecane w dzień, a szczególnie w nocy, ze względu na podwójny chłonny wkład. Prezentowane przez nas pieluchomajtki to wysokiej jakości produkty, polecane dla każdego wymagającego tego rodzaju rozwiązania. Rozmiar prezentowany powyżej to Extra small czyli bardzo mały (40-60 cm obwód) dla dorosłych i seniorów. Istnieje również możliwości innego wyboru tego samego produktu, w tabeli znajdują sie odpowiednie rozmiary.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- idealne do domowej opieki nad pacjentem
- przeznaczone dla osób z ciężką inkontynencją (nietrzymaniem moczu lub kału)
- opracowane jako doskonałe rozwiązanie szczególnie podczas nocy
- anatomicznie zaprojektowane (zgodne z kształtami ludzkiego ciała)
- zabezpieczone przed wyciekaniem (falbany)
- wysoce elastyczne 
- posiadają podwójny wkład chłonny, dający uczucie pewności i suchości
- pochłaniają nieprzyjemne zapach (absorbent zapachu)
- zapewniają wentylację skóry 

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD (cm)
XS - Extra Small (0) 40 - 60
S - Small (1) 55 - 80
M - Medium (2) 75 - 110
L - Large (3) 100 - 150
XL - Extra Large (4) 130 - 170

 

Napisz opinię
2017-06-26 21:13:23 - 

Świetne rozwiązanie na noc, nie przeciekają