Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Popularne chłonne pieluchomajtki w dużym rozmiarze Super Seni Plus Large

Super Seni Plus Large to bardzo chłonne pieluchomajtki z wyjątkową formułą Flexi 360 - elastyczne na całym obwodzie produktu. Pieluchomajtki Seni Plus Large zostały zaprojektowane dla osób wymaajacych większego rozmiaru pieluchomajtek z lepszą chłonnością. Pieluchomajtki tego typu doskonale sprawdzą się u pacjentów  z ciężka inkontynencją moczową jak i również kałową. Dla  osób mobilnych i tych z występującymi ograniczeniami ruchowymi. Szczególnie polecane przy domowej opiece.

Pieluchomajtki Seni Plus Large są produktami przebadanymi dermatologicznie, dzięki czemu są bezpieczne dla każdego użytkownika, ponadto nie zawierają w składzie lateksu, więc idealne dla osób mających uczulenie na tego rodzaju materiał. Charakteryzuje je niezwykła chłonność poprzez zastosowanie podwójnego wkładu i falbanek bocznych zapobiegających przeciekaniu. Dodadkowo wyposażone w podwójny idykator, który informuje o potrzebie zmiany pieluchomajtek na nowe. Zastosowanie odpowiedniej formuły pochłaniającej nieprzyjemny zapach sprawia, że pieluchmajtki są jeszcze bardziej komfortowymi produtami higienicznymi dla pacjenta.

Pieluchomajtki mają podwójny sytem dopasowania, który sprawia, że ich użytkowanie jest jeszcze łatwiejsze, a to za sprawą elastycznych ściągaczy taliowanych i przylepcy. Materiał, z którego zostały wykonane to przepuszczające powierze tworzywo, zapewniające odpowiednią wentylację skórze. W  naszej ofercie asortymentu higienicznego podsiadamy także inne rodzaje pieluchmajtek w wielu rozmiarach. Rozmiar mogą Państwo dopasować w tabeli poniżej. Ekonomiczne opakowanie 30 sztuk w atrakcyjnej cenie.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- idealne w domowej opiece nad chorymi
- dla osób z ciężką inkontynencją (nietrzymaniem moczu lub kału)
- doskonale sprawdzą się w nocy
- w dużym rozmiarze
- posiadają formułę Flexi 360 dopasowującą się do każdego rodzaju sylwetki
- podwójny wkład chłonny z dodatkowymi falbanami idealnie zabezpiecza przed przeciekaniem
- przebadany materiał dermatologicznie, nie posiadają lateksu
- elastyczne ściągacze i przylepce ułatwiają aplikację
- dla kobiet i mężczyzn

punktor TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD (cm)
XS - Extra Small (0) 40 - 60
S - Small (1) 55 - 80
M - Medium (2) 75 - 110
L - Large (3) 100 - 150
XL - Extra Large (4) 130 - 170

 

Napisz opinię
2017-06-26 21:16:19 - 

Skutecznie chłoną wydzieliny i nie przeciekają