Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo popularne Pieluchomajtki Super Seni Plus Medium 

Super Seni Plus Medium to pieluchomajtki chłonne z podwójnym wkładem i dodatkowymi falbankami zabezpieczającymi przed wyciekami. Zaprojektowane dla osób wymagających stałej opieki o ograniczonej możliwości ruchowej jak i tych, dla których problemem jest średnia i ciężka inkontynencja (nietrzymanie moczu i kału). Pieluchomajtki posiadają właściwości oddychające, doskonale wentylujące skórę.

Materiał, z którego zostały wytworzone pieluchomajtki Super Seni to dermatologicznie przebadane tworzywo, w pełni bezpieczne dla każdego. W składzie nie znajdą Państwo lateksu. Powszechnie wykorzystywanego w tego typu produktach medycznych, dzięki temu mogą używać ich osoby mające uczulenie na ten składnik. Elastyczne przylepce bez problemu dają się odklejać i przyklejać kilkukrotnie. Zastosowanie bocznych falban na wewnętrznych krawędziach dodatkowo wzmacnia przed wyciekiem wydzieliny. W pieluchomajtkach znajduje się również pochłaniacz zapachu (absorbent), który redukuje nieprzyjemną woń.

Rozmiar pieluchomajtek w tej ofercie to Medium (średni rozmiar), którego wymiary obwodu wynoszą 75-110 cm, pasujący na przeciętną osobę dorosłą o standardowej sylwetce. Rozmiary można dopasować z tabeli poniżej. Produkty są dostępne w atrakcyjnej ofercie cenowej, w dużej palecie rozmiarowej. Super Seni Plus Medium to niezastąpiony produkt przy codziennej pielęgnacji dla osób z problemami nietrzymania moczu i kału.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- idealne dla osób chorych przewlekle wymagających opieki w domu
- dla osób z średnią i ciężką inkontynencją (nietrzymaniem moczu lub kału)
- sprawdzą się szczególnie w nocy
- zaprojektowane (zgodne z kształtami ludzkiego ciała)
- posiadają falbany zabezpieczające przed wyciekiem
- elastyczna formuła Fit & Dry
- posiadają podwójny wkład chłonny
- pochłaniają nieprzyjemny zapach (absorbent zapachu)
- zapewniają prawidłowy oddech skórze
- dostępne w kilku rozmiarach

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD (cm)
XS - Extra Small (0) 40 - 60
S - Small (1) 55 - 80
M - Medium (2) 75 - 110
L - Large (3) 100 - 150
XL - Extra Large (4) 130 - 170

 

Napisz opinię
2017-06-26 21:16:00 - 

Opakowanie jest bardzo wydajne, wystarcza na dłuższy czas