Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Super Seni Plus Small to pieluchomajtki o podwyższonej chłonności

Pieluchomajtki Super Seni  Plus Small to niewielki rozmiar pieluchomajtek o wyjątkowo dużej chłonności. Pieluchomajtki są wyrobami medycznymi z przeznaczeniem dla osób o inkontynencji moczowej i kałowej (średniej i dużej). Pieluchomajtki posiadają podwyższoną chłonność, dzięki zastosowaniu podwójnego wkładu chłonnego, który gwarantuje jeszcze większą skuteczność przed przeciekaniem.

Dodatkowo produkty zostały wzbogacone o hydrofobowe osłonki boczne dla skuteczniejszej ochrony. Super Seni Plus Small posiadają podwójny system dopasowujący się do anatomicznej budowy każdej sylwetki. Pieluchomajtki zostały wyposażone w solidne przylepce z możliwością wielokrotnego odklejania i przyklejania, bez podrażniania skóry. Pieluchomajtki posiadają tzw. indykator, który informuje o potrzebie zmiany pieluchomajtek to idealne rozwiązanie dla osób chorych, z którymi jest ciężko się porozumieć. Pieluchomajtki zostały zaprojektowane z myślą o osobach z ograniczeniami ruchowymi wymagającymi opieki jaki i również osobach mobilnych wymagających tego typu rozwiązania w kwestii fizjologii.

Pieluchomajtki są bardzo komfortowymi produktami polecanymi dla osób potrzebujących stałej opieki w domu i ich  opiekunów, ze względu na dużą chłonnośc i szybką aplikację. Pieluchomajtki, które prezentujemy to  mały rozmiar , dla osób o mniejszym obwodzie (55-80 cm), zarówno kobiet jak i mężczyzn. Poniżej znajdą Państwo tabelę z rozmiarami, dzięki której można lepiej dopasować produkt do własnej sylwetki. Bardzo ekonomiczne  (30 sztuk pieluchomajtek), opakowanie wystarczające na dłuższy czas.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- doskonale sprawdzą się w domowej opiece nad chorymi
- przeznaczone dla osób z ciężką i średnią inkontynencją 
- dobre w dzień i w nocy
- elastyczna formuła dopasowująca się do każdego rodzaju sylwetki
- hydrofobowe osłonki boczne jeszcze skuteczniej chronią przed wyciekami
- podwójny wkład chłonny
- posiadają indykator, informujący o potrzebie zmiany pieluchomajtek
- w bardzo ekonomicznym opakowaniu 30 sztuk
- w szerokiej gamie rozmiarów

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD (cm)
XS - Extra Small (0) 40 - 60
S - Small (1) 55 - 80
M - Medium (2) 75 - 110
L - Large (3) 100 - 150
XL - Extra Large (4) 130 - 170

 

Napisz opinię
2017-06-26 21:15:37 - 

W moim przypadku sprawdzają się dobrze. Nie podrażniają skóry i są wygodne