Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH:

Komplet mankietów dziecięcych do ciśnieniomierza

W tej ofercie prezentujemy dobrej jakości mankiety do ciśnieniomierzy manualnych, półautomatów. Rękawy posiadają jednowężykową konstrukcję. Jest to zestaw 3 mankietów dziecięcych: mankiet dla noworodków (15 cm, obwód, 5,5 cm szerokość), mankiet dziecięcy: 10 – 20 cm obwód, 5,5 cm szerokość, mankiet dla nastolatków od 13 do 24 cm obwód, 10 cm szerokości.

Rękawy do ciśnieniomierzy dziecięce wykonane z trwałego i delikatnego materiału w zetknięciu ze skórą. Mankiety posiadają wzorzyste elementy, które mają na celu wzbudzić zainteresowanie u małego pacjenta, skupiając uwagę na kolorach, tym samym pozwalają przeprowadzić badanie do końca. Mankiety posiadają mocne rzepy, zapewniające solidne mocowanie. Dodatkowym atutem są trwałe szwy nierozchodzące się podczas pompowania.

Mankiety jednowężykowe dla dzieci do ciśnieniomierzy dedykowane dla jednostek pediatrycznych, polecane do użytku domowego, szczególnie w przypadku, kiedy pomiaru wymagają dzieci w zróżnicowanym wieku. Posiadamy również mankiety dla dzieci w jednolitym czarnym kolorze, mankiety o konstrukcji dwuwężykowej oraz mankiety dla osób dorosłych i inny asortyment medyczny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Wymiary mankietów:

- mankiet noworodkowy: 15 cm obwód, 5,5 cm szerokość
- mankiet dziecięcy: 10 - 20 cm obwód, 5,5 cm szerokość
- mankiet dla nastolatków: 13 - 24 cm obwód, 10 cm szerokość
 

punktor GŁÓWNE CECHY:

- zestaw mankietów dziecięcych
- bardzo dobra jakość wykonania
- ciekawe wzornictwo, atrakcyjne dla najmłodszych pacjentów
- materiał delikatny w zetknięciu ze skórą
- mankiety jednowężykowe (jednoprzewodowe)
- wyposażone w mocne rzepy mocujące
- w skład wchodzą 3 mankiety
- kolor: przewaga niebieskiego z kolorowymi nadrukami

punktor INFORMACJE DODATKOWE:

Mankiety nie są kompatybilne z większością ciśnieniomierzy elektronicznych. Zdarza się, że działają po przełożeniu oryginalnej końcówki z ciśnieniomierza.

Napisz opinię
2017-06-21 20:03:31 - 

Mankiety wyglądają tak przyjaźnie, że moje dzieci ani trochę nie boją się badania. Nawet go oczekują. Polecam wszystkim rodzicom

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: