Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobre mankiety dziecięce do ciśnieniomierzy manualnych i półautomatycznych

Zestaw dziecięcych mankietów do ciśnieniomierza jest niezastąpionym uzupełnieniem ciśnieniomierzy dla dorosłych, czyniąc go tym samym urządzeniem uniwersalnym. Opisywane mankiety posiadają po dwa wężyki odchodzące z każdego rękawa, odpowiednie do ciśnieniomierzy manualnych i półautomatycznych, (zazwyczaj jeden wężyk podpinamy do manometru ze wskazówką, a drugi do pompki - balonika pompującego). Mankiety powstały z odpornego na zniszczenia i przetarcia materiału, posłużą na dłuższy czas.

Solidne rzepy pozwalają na odpowiednie mocowanie, nie odklejają się w czasie pompowania. Mankiety dziecięce posiadają również mocne szwy, nie rozchodzące się. Materiał delikatny przyjazny w zetknięciu ze skórą dla dzieci. Rękawy specjalistycznie zaprojektowane z kolorowymi nadrukami, które podczas badania mają za zadanie zając uwagę dziecka i pozwolić na dokonanie precyzyjnego badania. Zestaw mankietów do ciśnieniomierza dla dzieci w 3 rozmiarach: mankiety dla noworodków, dla dzieci i rękawy dla młodzieży nastolatków. Poszczególne rozmiary mankietów znajdą Państwo poniżej.

Mankiety dla dzieci dedykowane dla specjalistycznych ośrodków pediatrycznych, polecane również do zastosowania w domu, zwłaszcza w przypadku posiadania dzieci w różnym wieku. W ofercie posiadany również rękawy do ciśnieniomierzy jednowężykowych, rękawy dla dorosłych i inne elementy zamienne do ciśnieniomierzy mechanicznych i półautomatycznych. Komplet mankietów do ciśnieniomierza dla dzieci. Zestaw zawiera trzy mankiety w rozmiarach:  dla noworodków, dla dzieci, dla młodzieży i nastolatków.

Zestaw zawiera trzy mankiety w rozmiarach:

- dla noworodków: szerokość 5,5 cm, obwód: 15 cm
- dla dzieci: szerokość: 5,5 cm, obwód: 10-20 cm
- dla młodzieży i nastolatków: szerokość: 10 cm, obwód: 13-24 cm

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- zestaw mankietów dla dzieci
- charakteryzują się solidnym wykonaniem
- przyjazna kolorystyka
- mankiety o konstrukcji dwuwężykowej
- stworzone do ciśnieniomierzy manualnych (zegarowych) i pół-automatycznych
- zapinane na mocny rzep
- nierozchodzące się szwy
- kolor niebieski z nadrukami

Napisz opinię
2020-03-10 14:07:37 - 

Dobara jakość dobra cena dla dziecka nie znalazłam lepszego i ładniejszego