Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Mankiet do ciśnieniomierza w rozmiarze S dla dzieci i osób szczupłych

Mankiet naramienny Microlife w rozmiarze S, 17-22 cm przeznaczony jest dla osób szczupłych. Jest to mankiet polecany również dla dzieci. Mankiet pasujący do wszystkich ciśnieniomierzy automatycznych i półautomatycznych Microlife oraz innych o jedno wężykowej konstrukcji. Mankiet o specjalistycznej budowie, która umożliwia wyjęcie wkładu pompującego w celu wyczyszczenia go lub wyprania ręcznie. Dzięki temu można użytkować go bardzo długo i utrzymać w odpowiedniej higienie.

Na mankiecie  Microlife zastosowano specjalistyczne oznaczenie tak aby móc go w prawidłowy sposób założyć. Dodatkowo został wyposażony w bardzo mocne szwy, które zapobiegają rozchodzeniu się materiału. Mankiet na ramię posiada delikatny materiał idealny dla dzieci. Końcówka w mankiecie o mniejszej przepustowości pasuje również do modeli Microlife A1, A2, A3L PC, A150 Afib. Mankiet z gwarancją od producenta 36 miesięcy pozwala na długie użytkowanie bez zmartwień o wadliwość. 

Mankiety naramienne Microlife stosowane są przez specjalistyczne ośrodki medyczne, szpitale, przychodnie również pediatryczne przydatny będzie także w domu, kiedy pomiaru ciśnienia wymagają dzieci lub osoby mające mały obwód ramienia. W ofercie naszego sklepu medycznego mają Państwo bardzo duży wybór mankietów przeznaczonych do ciśnieniomierzy: manualnych, automatycznych i półautomatycznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zakupu. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- mankiet dla osób szczupłych w rozmiarze S (17- 22 cm)
- rękaw pasujący do wszystkich ciśnieniomierzy automatycznych i półautomatycznych Microlife oraz innych o jednowężykowej konstrukcji
- wkład mankietu można ściągać i prać
- specjalnie oznakowany w celu poprawnego założenia
- polecany jako mankiet dla dzieci
- wygodny w zastosowaniu
- posiada końcówkę o mniejszej przepustowości
- mankiet z mocnymi szwami i rzepami 
- delikatny materiał 
- z klamrą
- solidnie wykonany
- mankiet o jednowężykowej konstrukcji
- z gwarancją od producenta 36 miesięcy

 

Napisz opinię
2020-03-16 15:47:59 - 

Delikatny bezuciskowy i mocny wszystko co mogę napisać