Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tani balonik do ciśnieniomierza

Pompka do ciśnieniomierza to asortyment pomocniczy bez, którego nie zadziała żaden aparat manualny tzw. ciśnieniomierz ręczny. Głównym zadaniem pompki jest wtłaczanie powietrza do rękawa poprzez jej nacisk. Aby pompka posłużyła nam na dłużej i spełniała swoje funkcje należy wybierać tylko i wyłącznie sprawdzony asortyment wiadomego pochodzenia. Takim też jest ten niedrogi balonik do ciśnieniomierza zegarowego. Jest to wyrób dobrej jakości, charakteryzujący się wysoką odpornością na ucisk.

Pompka - balonik bywa również nazywana gruszką. Balonik w tym modelu nie wymaga dużej siły nacisku podczas pompowania, bardzo dobrze trzyma się w dłoni i jest wygodny. Gruszka jest kompatybilna z większością ciśnieniomierzy manualnych dostępnych na naszym rynku. Gruszka do ciśnieniomierza w czarnym neutralnym kolorze jak większość gruszek do ciśnieniomierzy manualnych dostępnych w sklepach. Prezentowany balonik w tej ofercie to pompka bez zaworka w sklepie posiadamy również baloniki z zaworkiem.

Należy jednak brać pod uwagę fakt, iż baloniki nawet najlepszej jakości kiedyś ulegną zniszczeniu i trzeba będzie je wymienić. Dlatego specjalnie dla Państwa wybraliśmy asortyment dobrej jakości jak prezentowane pompki - gruszki do ciśnieniomierzy posiadamy również szereg przydatnych akcesoriów do aparatów manualnych jak mankiety wymienne czy pompki z zaworkiem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W ofercie także znajdą Państwo ciśnieniomierze elektroniczne ręczne jak i również aparaty automatyczne.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- tani balonik - gruszka - pompka
- kompatybilna z wiekszością ciśnieniomierzy zegarowych 
- dostępna w neutralnym kolorze czarnym
- solidnie wykonana 
- balonik odporny na codzienny ucisk
- chroni przed koniecznością wymiany całego aparatu
- pompka bez zaworka

Napisz opinię
2017-06-21 20:04:33 - 

Produkt został wykonany bardzo solidnie, nie mam najmniejszych obaw, że mi się uszkodzi ponieważ tworzywo jest bardzo odporne

2020-05-14 15:27:57 - 

dobra jakość pompki polecam