Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedrogi balonik z zaworkiem do ciśnieniomierza ręcznego

Pompka do ciśnieniomierza nazywa jest również balonikiem - gruszką do ciśnieniomierza, należy do asortymentu wymiennego stosowanego w ciśnieniomierzach manualnych – ręcznych.Warto wspomnieć, iż ciśnieniomierze zegarowe to najstarsze modele aparatów pomiarowych na rynku. Jednak do dziś sprawują funkcje pomiarowe ciśnienia krwi i tętna i co ważne uważane są za jedne z najdokładniejszych. Baloniki do ciśnieniomierzy podobnie jak mankiety, to elementy bardzo często narażony na działanie różnych sił, których normalna eksploatacja powoduje naturalne zużycie.

Pompki do ciśnieniomierzy zegarowych nierzadko parcieją, pękają, rozklejają się - tracąc tym samym zdolność do spełniania swoich funkcji. W przypadku zauważenia pęknięć czy innego uszkodzenia pompkę należy niezwłocznie wymienić aby móc prawidłowo dokonywać pomiarów. Gruszka z zaworkiem powinna również ulec wymianie w przypadku, gdy następuje problem z wypuszczaniem powietrza z mankietu oraz gdy nie mamy pewności, czy przyczyną problemów jest pompka czy mankiet.

W tej ofercie prezentujemy gruszkę z zaworkiem spustowym, który niekiedy bywa przyczyną awarii urządzenia. Balonik z zaworkiem został solidnie wykonany, pomimo swojej niewielkiej ceny, gruszka bardzo dobrze spełnia swoje funkcje. W naszym sklepie przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa inny rodzaj asortymentu medycznego stosowanego wraz z ciśnieniomierzami manualnymi jak np. rękawy do ciśnieniomierzy zegarowych jednowężykowe oraz dwuwężykowe. Posiadamy także zwykłe gruszki baloniki oraz aparaty ręczne.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- tania gruszka z zaworkiem
- przeznaczona do ciśnieniomierzy ręcznych należy do asortymentu wymiennego
- kompatybilna z większością ciśnieniomierzy zegarowych 
- dostępna w neutralnym kolorze 
- gruszka wykazuje dobrą odporność na ściskanie
- solidnie wykonana 
- nie ulega szybkiemu zniszczeniu 
- wygodna w codziennym użytkowaniu
- chroni przed koniecznością wymiany całego aparatu 
- pompka z zaworkiem

Napisz opinię
2017-06-21 20:05:02 - 

Pompka zakupiona już chwilę temu, do tej pory niezawodna!