Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedrogi mankiet z jednym wężykiem

Mankiety należą do części wymiennych w ciśnieniomierzach wraz z upływem czasu, codziennym stosowaniem mogą ulec zniszczeniu. Najczęściej przy mankietach rozchodzą się szwy, co niestety uniemożliwia precyzyjny pomiar. Niekiedy słabej jakości materiał może ulec również przetarciu, w takim przypadku również należy bezzwłocznie wymienić rękaw. Prezentowane w tej ofercie mankiety do ciśnieniomierzy są wykonane z dużą precyzją i pozwalają na znaczne wydłużenie okresu użytkowania rękawów, niż zwykłe mankiety w tym samym przedziale cenowym.

Ten jednowężykowy mankiet do ciśnieniomierza jest kompatybilny ze zdecydowaną większością aparatów do mierzenia ciśnienia, które dostępne są na naszym rynku. Mankiet posiada jednowężykową konstrukcję. Produkt wyposażony w mocne rzepy zapewniające solidne mocowanie. Szwy zastosowane w tym modelu odporne są na rozerwania podczas pompowania, a materiał na przetarcia i przebarwienia. Mankiety dedykowane dla jednostek medycznych, gabinetów internistycznych, również do zastosowania w warunkach domowych. 

Mankiet jednowężykowy będzie odpowiedni dla większości osób, jego rozmiar w przedziale od 22 do 32 cm. Szerokość prezentowanego mankietu wynosi 13.5 cm. Jest to solidny rodzaj mankietu dla osób dorosłych również odpowiedni będzie dla nastolatków. Mankiet dostępny w czarnym kolorze. W naszej ofercie posiadamy również inne rodzaje mankietów przeznaczonych do ciśnieniomierzy w tym mankiety dziecięce czarne i kolorowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sklepu medycznego i zakupu. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- dobrze wykonany mankiet do ciśnieniomierza
- mankiet jednowężykowy
- szerokość mankietu: 13,5 cm
- obwód mankietu: 22-32 cm
- mankiet z klamerką
- posiada solidnie zapinane rzepy
- mocne nierozerwalne szwy
- delikatny materiał
- w czarnym kolorze

Napisz opinię
2017-06-21 20:02:11 - 

Mankiet posiada tak mocne rzepy, że nie zsuwa się z ramienia i dobrze się trzyma. Polecam ten produkt każdemu, kto szuka czegoś z najwyższej półki

2020-05-25 16:25:57 - 

tani ale całkiem dobry

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: