Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości mankiet do ciśnieniomierza

W tej ofercie chcielibyśmy zaprezentować Państwu sprawdzony i niedrogi mankiet z dwomam wężykami przeznaczony do aparatów pomiarowych o dwuwężykowej konstrukcji. Mankiety dedykowane dla specjalistycznych ośrodków medycznych, jak i również do zastosowania w warunkach domowych. Rękaw pasuje do większości ciśnieniomierzy dostępnych na rynku z dwoma wężykami. Mankiet został solidnie wykonany, dzięki temu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji produktu. Mankiety posiadają mocne szwy, które zapobiegają rozchodzeniu się podczas pompowania. 

W rękawie umieszczono mocne rzepy, zabezpieczające przed odklejaniem się w czasie pomiaru. Mankiet powstał z dobrej jakości materiału, delikatny w zetknięciu ze skórą. Materiał odporny na uszkodzenia i przetarcia. Mankiety inaczej nazywane rękawami należą do wymiennego asortymentu w ciśnieniomierzach. Prezentowany w tej ofercie mankiet naramienny standardowych rozmiarów w obwodzie od 22 do 32 cm, szerokość rękawa 32 cm. 

Rozmiar mankietu można dostosować do indywidualnych potrzeb, sprawdzi się zarówno dla osób dorosłych jak i również nastolatków czy dzieci o większym obwodzie ramienia. Mankiet dwuwężykowy w tym modelu dostępny w czarnym kolorze. W sklepie zakupią Państwo również ten sam rodzaj rękawa do ciśnieniomierza z jednym wężykiem. W ofercie posiadamy szeroką gamę mankietów i akcesoriów do ciśnieniomierzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty asortymentu medycznego. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- mankiet - rękaw o dwuwężykowej konstrukcji
- rękaw przeznaczony do ciśnieniomierzy z dwoma wężykami
- jest to niedrogi mankiet charakteryzujący się solidnym wykonaniem
- mankiet posiada mocne rzepy i szwy
- rękaw z klamrą
- odpowiedni dla osób dorosłych i nastolatków
- szerokość mankietu: 13,5 cm
- obwód mankietu: 22-32 cm
- mankiet w czarnym kolorze

Napisz opinię
2017-06-21 20:02:48 - 

Mankiet kupiłam miesiąc temu, do tej pory sprawdza się świetnie, wciąż wygląda jak nowy