Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Duży mankiet do ciśnieniomierzy automatycznych i półautomatycznych

Prezentowany w tej ofercie mankiet to duży rękaw do ciśnieniomierza, rozmiar XXL. Produkt bywa określany również jako duży mankiet do ciśnieniomierza, idealny dla osób o większej budowie sylwetki dla, których zastosowanie zwykłego standardowego mankietu jest zbyt ciasne i uniemożliwia prawidłowy pomiar. Mankiet przeznaczony do wykonywania pomiarów ciśnienia krwi u pacjentów ze zwiększonym obwodem ramienia. 

Wymiary mankietu to: obwód (32-42cm), szerokość rękawa 18 cm. System rękawa wyposażony jest w dwa wężyki, pasuje do modeli ciśnieniomierzy, w których pompka nie jest bezpośrednio zespolona z urządzeniem - wskaźnikiem. Całość została wykonana trwałego materiału, aby zapewnić długotrwałość produktowi. Rękaw do ciśnieniomierza XXL  wyposażony w trwałe szwy zapobiegające rozchodzeniu się w czasie pompowania.

Mocne rzepy pozwalają na stabilne mocowanie mankietu na ramieniu. Materiał rękawa delikatny w zetknięciu ze skórą zapewnia komfort użytkowania. Duże rękawy dwuwężykowe do ciśnieniomierza dedykowane dla wszystkich jednostek medycznych, również do zastosowania domowego dla osób o zwiększonej masie ciała czy ramion. Posiadamy również mankiety do ciśnieniomierzy jednowężykowych, mankiety w standardowym rozmiarze oraz mankiety dziecięce.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- rękaw do ciśnieniomierza rozmiar XXL
- posiada solidne szwy i rzepy mocujące
- mankiet z metalową klamerką
- system z dwoma wężykami
- obwód mankietu: 32-42 cm 
- szerokość mankietu: 18 cm
- mankiet w czarnym kolorze

Napisz opinię
2017-06-21 20:10:32 - 

Jestem nieco grubsza, dlatego mankiet idealnie się u mnie sprawdza. Rzepy trzymają bardzo mocno