Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedrogi mankiet do ciśnieniomierza

Bardzo duży mankiet do ciśnieniomierza w rozmiarze XXL. Bardzo często osoby o większej sylwetce mają problem z doborem odpowiedniego rękawa do ciśnieniomierza, ponieważ zwykłe tradycyjne mankiety są po prostu zbyt ciasne aby wykonać odpowiedni pomiar. Prezentowany powyżej rozmiar mankietu jest niezastąpiony dla osób o większych rozmiarach sylwetki i bardziej rozbudowanych ramionach. Obwód mankietu wynosi od (32 - 42 cm), natomiast szerokość to: 18 cm.

Mankiet XXL jednowężykowy wykonany jest z trwałego materiału, wyposażony w solidne szwy zapobiegające rozchodzeniu przy dużym naprężeniu. Mocne rzepy pozwalają na solidne mocowanie w czasie pompowania. Typ mankietu z jednym wężykiem pasuje do wielu dostępnych na rynku modeli ciśnieniomierzy ręcznych i półautomatycznych. Dodatkowo wzmocniony metalową klamerką. 

Duży rękaw do ciśnieniomierza posiada delikatny materiał zapewniający wygodę w czasie badania, wykazuje bardzo dobrą odporność na uszkodzenia i przetarcia, dzięki temu może być eksploatowany przez dłuższy czas. Jeżeli potrzebują Państwo mankietu w niestandardowych rozmiarach, to ten model będzie idealnym wyborem. W naszej ofercie również mniejsze rękawy do ciśnieniomierzy, a także mankiety dziecięce i inny asortyment medyczny. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- mankiet do ciśnieniomierza rozmiar XXL
- posiada mocne szwy i rzepy
- mankiet jednowężykowy
- z metalową klamerką
- szerokość mankietu: 18 cm
- obwód mankietu: 32-42 cm
- kolor czarny

Napisz opinię
2017-06-21 20:08:33 - 

Ze względu na fakt, że przez wiele lat trenowałem siłowo, ciężko mi było znaleźć odpowiedni mankiet. Każdemu o większej masie ciała polecam ten model